Denizbank EFT saatleri 2018

Denizbank EFT Saatleri 2018

Denizbank’ın kuruluş amacı Denizcilik sektörünün finanse edilmesi içindir. Ancak daha sonraki yıllarda Zorlu grubu tarafından özelleştirme neticesinde satın alınarak hizmet vermeye başlamıştır. Denizbank’ın da her bankanın olduğu gibi, internet,mobil,telefon, SMS ve şube bankacılığı vardır. Bu anlamda insanlar Denizbank’ı herhangi bir işlem için tercih edebilirler. Denizbank bugüne kadar pek çok etkinliğe sponsor olmuş bu sayede yalnızca bankacılık alanında hizmet vermediğini de kanıtlamıştır. Özellikle sosyal sorumluluk projelerinde Denizbank’ın ismini çok duyabilirsiniz.

Denizbank müşterilerine her türlü konforu sağlayabilmek adına hizmet çeşitliliğini çoğaltmıştır. Bu anlamda ister havale işlemleri olsun ister EFT işlemleri her türlü sağlanabilmektedir. Para transferi konusunda havale ve isme havale gibi yöntemler tercih edilebilir burada 1 TL’den 1 milyon TL’ye kadar işlem yapılabilmektedir.

Makalemizin yazılım amacının Denizbank EFT saatleri 2018 olmasından dolayı burada belirtmek istediğimiz şey ise Denizbank’ ı tercih edecek olan müşterilerin hangi saatler arasında hizmet sağlayabildikleridir. Denizbank 2018 yılında EFT saatlerini ise sabah 08:45 akşam 17:00 olarak açıklamıştır. EFT işlemlerinde de aynı havale işleminde olduğu gibi 1 TL ve 1 Milyon TL’ye kadar para transferi yapılabilmektedir.

Denizbank bireysel müşterilerine sağlamış olduğu hizmetlerin tamamını kurumsal müşterileri içinde sağlayabilmektedir. Bu anlamda sağlanabilecek limitler konusunda 444 0 800 Denizbank müşteri hizmetleri numarası kullanılabilir.

Denizbank’ın zaman zaman kampanyalar ve faiz indirimleri gibi uygulamaları tüm iletişim kanalları aracılığı ile müşterilerine duyurulur bu anlamda bankanın sağlamış olduğu hizmetlerden istifade edebilmekte oldukça kolaylaştırılmıştır. Yalnız çalışan dünyasına değil aynı zamanda ev hanımlarına da hitap ediyor olması bankanın hizmetlerini çeşitlendirmesi noktasında artı bir değer katmıştır.

EFT işlemi bilindiği üzere bankacılık sektörü içerisinde işlemlerin büyük bir kısmını içine alıyor. Dolayısıyla ilk önce tanımlamasına bakacak olursak Elektronik Fon Transferi sözcüğünün kısaltması da karşımıza çıkacaktır. Bankalar arasında yapılan bu işlem sayesinde insanlar EFT saatleri içerisinde hesap akışlarını da kontrol edebilirler. Eğer ki hafta içi EFT saatleri içerisinde işlem gerçekleştirilirse 5 30 dakika arasında karşı hesaba para transferi gerçekleşebilir. Hafta sonu bankalar çalışmadığından dolayı ilk mesai başlama saatinde işlem gerçekleştirilmiş olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*