En Uygun İhtiyaç Kredisi Vakıfbank’ta!

İhtiyaç kredisi almak istiyor ve bu alanda araştırma mı yapıyorsunuz? En uygun Kredi diye aradığınızda karşınıza çıkan sitelere bakıp en uygun kredi veren siteleri görebilirsiniz!

Fakat o siteler bankalardan belli bir ücret karşılığında bazı bankaları başa taşımakla yetmezmiş gibi birde ziyaretçileri dolaylı olarak aldatıyor! kullanıcılar ziyaretçiler en uygun kredi diye aratıp ilk sitelere girdiğinde faiz oranlarına göre sıralansa da detaya baktığınızda o faiz oranı 1-12 ay arasında ki faiz oranıymış, 12-24 ay, 24-36 ay faiz oranları tamamen değişik olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Vakıfbank‘ın ismi yok o sıralamadan ancak Vakıfbank en uygun ihtiyaç kredisini şuan veren banka olarak gösterebiliriz. İki seçenek sunuyor ve faizleri aylara göre sabittir. çok uzun vade olmadıkça 36-48 aya kadar sabit faiz oranı, Faiz oranı dosya masraflı isterseniz %1.27 dosya masrafsız isterseniz %1.29’dan veriyor. Masraf olarak hayat sigortası alınıyor sadece…

Eğer daha önce bir krediniz var ise hayat sigortası istemeyebilirsiniz zaten hayat sigortanız var. Vakıfbank diğer bütün bankalar gibi sizin kredi notunuza bakar, incelmesini yapar, borçlarınız vs, banka veya başka bir banka ile yaptığınız işlerimleri anında görebilir, kredi notunuzu dikkate alarak size kredi kullandırdığını unutmayalım.

Öğretmen olan ziyaretçilerimiz ise %1.2’den kredi çekebilirler özel bir kampanya yapılmış onlar için…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*