En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Yıl 2017 olmuş hızlı olmanız gerek ve aynı zamanda cebinizin de dolu. İstemez miydiniz hem yüksek limitli hem de çabucak verilebilecek bir Hızlı Kredi Kartı ? o halde başvurularınız hemen yapın. Bu yazımızda karşınıza en avantajlı kampanyalarla kredi kartı veren bankaları istediği belgeleri kısacası bütün şartlarını inceleyeceğiz.

Kredi kartında, günlük ihtiyaçlarınızı en az maliyetlerle karşılamak için yinede nakit olması lazımdır bu durumda ödeme imkanları sınırlıdır. Eğer hiç sermayeniz yoksa ve hızlı bir şekilde kredi kartı yani limitli nakit para istiyorsanız. Bunu tek bir bankaya ihtiyaç duyarak yapabilirsiniz aynı zamanda bu banka size uygunda olmalıdır. Bizde bu durumu görerek, ele aldık ve en hızlı kredi kartı veren bankalar diye güzel içeriği olan bir yazı yazdık. Merak ediyorsanız yazımızı okumanızı tercih ederiz bu bilgiler işinize yarayacaktır. Öncelikle;

Garanti Bankası Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Garanti bankası ülkemizde en çok tercih edilen banka olmaktadır. kredi kartlarına büyük ilgi göstermekte vatandaşlarımız. İnternet üzerinden satın alma işlemleri mevcut aynı zamanda bu satın al alma işlemlerinde belirli bir puanınız vardır bu puanlara göre banka size parasal anlamda hediyeler vermektedir. Garanti bankası en hızlı kredi veren bankalardan birisi ve işini çok iyi yapıyor. Dilerseniz kredi başvurusu için hemen bir Garanti şubesine gidebilirsiniz ya da Garanti web sitesinden ve 444 0 333 numaralı Garanti bankası müşteri hizmetlerin ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Direk Kredi

İş Bankasında bu işlemler yani hızlıca kredi kartına sahip olabilmek çok daha kolay size sunulan maksimum özelliklerle, size yakın olan herhangi bir İş Bankası şubesine giderek başvurularınız yapabilirsiniz. ve bununla birlikte İş bankası müşteri hizmetleri ve e-şubesinden de destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 724 0 724`ten İş Bankasına rahatça ulaşıp işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bunlara ek olarak İşCep mobil uygulamasıyla da kredi kartı başvurunuzu yapıp hzılıca sonuç alabilirsiniz gördüğünüz üzere bankalar ulaşmak oldukça kolay yazımızda İş Bankasına ulaşabilmek için dört  farklı koldan bilgi verdik.

 Yapı Kredi Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Hız bakımından kredi kartı veren bankalar arasında ilk sıralarda olan ve aynı zamanda kredi kartında verilen avantaj ve kampanyalarda başı çekmektedir. Yapı kredi, hızlı kredi başvurusu kısa mesaj yöntemini kullanarak en hızlı bir şekilde kredi sahibi olabilir. istemiş olduğunuz kredi cinsini seçerek sms şartlarına da uygun olarak halledebilirsiniz. Bu mesajda; istenilen, alacağınız kredi kartının cinsi – TC kimlik numarası ve gönderilecek numara yani 4421`e ulaştırmanız yeterli olacaktır. Kredi kartı onay ya da red cevabınız anında cebinize gelsin. Örnek olarak göstermek gerekirse Yapı Kredinin World Gold diye bir kredi kartı seçeneği var bu kredinin başvurusu için GOLD yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını ve gönderilecek numarayı da 4421 olarak tuşlamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde Kısa Mesajınız gönderilmiş olur. Yapı Kredinin aynı şekilde e-şubesini de kullanabilirsiniz ya da herhangi bir Yapı Kredi şubesine de gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*