Emeklilere Kredi Kampanyaları

Bankalar emeklilere kredi vermekle beraber farklı kampanyalar ile de emeklilere kredi imkanı sunmaktadır. Uygun imkanlar dahilinde emeklilere kredi fırsatı veren;

  • Akbank
  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • Şekerbank

Gibi bankalar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Maaşını alana altın kampanyası bile düzenleyen bankalar kapsamında siz okurlarımızı bilgilendirelim. Emeklilerin kredi almaları birçok insandan daha kolaydır. Çünkü emekliler bankaların gözünde garanti müşterilerdir. Sürekli olarak sabit bir maaş dahilinde ödeme konusunda sıkıntı çekmeyecek olan emekliler için bütün bankalar kredi imkanı sunmaktadırlar. Emeklilerin ödeme zorluğu yaşamayacağı göz önünde bulundurularak çeşitli imkanlar dahilinde krediler sunulmaktadır. Bütün emekli vatandaşlarımız farklı farklı kampanyalar ile istediği zaman kredi çekme olanağına sahiptirler.

Emekliler maaşlarını ve kredi işlemlerini genelde Devlet bankalarından yaptıkları için çeşitli kampanyalar ve faizsiz kredi imkanları ile emeklileri kendine çekmek isteyen özel bankalar bu kapsamda oldukça cazip teklifler sunmaktadırlar. Şimdi gelelim emeklilere özel yapılan kampanyalara;

Garanti Bankası

Emeklileri kendine çekebilmek adına indirimli faiz oranları ve 36 vade imkanı sunan Garanti bankası ayrıca maaşını 3 ayda bir alan vatandaşlar için 3 ayda sadece 1 kez ödeyecekleri krediler sunmaktadır. Garanti bankasına başvurmak isteyen emekli vatandaşların yanlarında nüfus cüzdanını alıp en yakın Garanti bankası şubesine gitmeleri yeterli olacaktır. Garanti bankasının belirlediği faiz oranı %1,20’dir.

Denizbank

Almakta oldukları emekli maaşlarını DenizBank’a taşıyan emeklilere DenizBank’tan 300 TL hoş geldin bonusu. Kampanyadan yararlanacak olan kişilerin Kurtaran Hesap başvurusu yapması gerekmektedir. Fakat bu kampanyadan önce Kurtaran Hesap sahibi olan kişiler bu kampanyadan faydalanabilecek. Bu 300 TL bonusu alabilmek için 3 yıl boyunca maaşını Denizbank ile çekmiş olması şartı vardır. 36 ayın sonunda ilk maaşını DenizBank’a yatıran emekliler alacakları 300 TL bonusu doya doya harcayabilirler.

ING Bank

ING emekli maaşını ING üzerinden almaya başlayan ve 10 bin TL üzeri kredi çekmekte olan emekli müşterilerine 3 çeyrek altın vermektedir. Emekli maaşınızı sadece ING’ye taşıdığınız takdirde 2 çeyrek altının sahibi olmaktasınız. Eğer 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekerseniz de 1 çeyrek altın kazanıp toplamda da 3 çeyrek altının sahibi olmaktasınız. 700 TL maaş alan emekliler 4 yıl boyunca DenizBank’tan aldığı sürece 1 çeyrek altın almaktadırlar. Çeyrek altının gramı 1,61 olup emeklilere dağıtılmaktadır.

Şekerbank

Maaşınızı Şekerbank’a taşıdığınız takdirde 2 tane çeyreğiniz hediye geliyor. Masrafsız, faizsiz ve 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren Şekerbank 2.400 TL’ye kadar limitleriyle emeklilere bu kampanyadan yararlanma fırsatı sunuyor. Bu proje ilk olarak geçen yıl yapılmasına rağmen çok talep görmüştür. Altın Hediyeli Maaş kampanyası altında emeklilere Emekli maaşı kampanyası sunan Şekerbank bu alanda emeklilere oldukça cazip fırsatlar sunmuştur.

Bu makalemizde emekliye kredi veren bankaları siz değerli okurlarımıza anlatmak istedik. Makale hakkındaki soru ve görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*