Emekliye Promosyon Fırsatı Veren

Emekliye Promosyon Fırsatı Veren Bankalar

Günümüzde bankalar müşteri çekebilmek için türlü kampanyaları kullanmaktadır. Özellikle bu çekmek istediği müşteriler aylık sabit geliri olan veya iyi gelirli vatandaşlardır. Bankanın hedefi bu kişileri bünyesine almak ve herhangi bir kredi ihtiyacında veya bir finansman işleminde bankadan yararlanmasını sağlamaktır. Genel olarak bu tür sabit gelirli kişiler ve yüksek gelirli kişiler hem kredi ödemelerinde hem de kredi kartı ödemelerinde gecikmeler yaşamazlar. Bu durumda bankayı mağduriyetten kurtarır. Bankalar böyle müşterileri her zaman baş tacı yapar ve her türlü kredi imkanlarını da bu müşterilere sunarlar. Bankalar için sorun olan ve aşmak istenen durum müşteri kitlesidir. Sabit gelirli müşterileri elde etme çabasında olan bütün bankalar müşteri çekebilmek için maaşlarını kendilerine geçiren sabit gelirli emekli vatandaşlarımıza promosyon fırsatı vermektedir.

Bankalar sabit bir geliri olan ve her ay düzenli olarak para girişi, çıkışı sağlayacak olan emekli vatandaşların maaşlarını kendilerine taşıması için promosyon teklifleriyle karşılarına çıkmaktadır. Maaşlarını promosyon fırsatı veren bir bankaya taşıyan emekliler ilk maaşlarında ek bir para alacaklardır.

Emekliye Promosyon Teklifleri

Emekli kişilerin maaşlarını kendilerine geçirmesi için bankaların sunduğu promosyon teklifleri genel olarak 2 adet küçük altın ya da bir yarım altındır. Bunun yerine nakit para olarak 300 TL bir promosyon teklifi yapan bankalarda vardır.

Emekli Promosyonları İçin Anlaşma Sağlayan Bankalar

Emekliye yapılacak olan promosyon ödemesi için devlet bankalarından Ziraat Bankası ve İş Bankası, SGK ile anlaşma sağlamış durumdadır. Bu anlaşmalar en başta bu iki bankayla yapılsa da diğer bankalarla da ilerleyen vakitlerde anlaşmalar sağlanacaktır. Birkaç tanesiyle bu anlaşmaların yapıldığı da konuşulmaktadır. SGK başkanının açıklaması ise; diğer özel bankalarla da anlaşmaya hazırız. Bu açıklamayla birlikte tüm özel bankalara da bu konuda yol açıldığı net olarak belirtilmiştir.

Emekli Maaşını Taşıyana Promosyon Veren Bankalar

  • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB): Bu banka, emekli maaşını kendisine taşıyan bütün vatandaşlara birçok kampanya fırsatı vermektedir.
  • Akbank: Akbank hepimizin de bildiği üzere ülkemizde birçok müşteriye sahip ve kalitesinden ödün vermemiş bir bankadır. Akbank bu fırsatında ise emekli maaşını kendisine taşıyan kişilere 300 TL değerinde olan chip para fırsatını vermektedir.
  • Garanti Bankası: Ülkemizde en iyi ve en güvenilir bankalar arasında yer alan Garanti Bankası her zaman için müşterilerine iyi teklifler sunmakta ve yardımcı olmaktadır. Emekli maaşlarını kendisine taşıyan vatandaşlara ise 1 çeyrek altın ve bir gram altın vermektedir.
  • İş Bankası: İş Bankası da ülkemizde birçok kişinin işlem yaptığı bankadır. Emekli maaşını taşıyan vatandaşlara 50 TL maxipuan fırsatını sunmaktadır.
  • Ziraat Bankası: Ziraat Bankası her zaman için ülkemizde en başarılı bankalardan biridir. Ziraat Bankası devlet bankası olarak da birçok imkan sağlamaktadır. Bu banka emekli maaşını kendine taşıyan vatandaşlara fırsatlarını sunmaktadır.
  • Denizbank: Emeklilere bonus kampanyaları yapmaktadır.
  • Finansbank: Emekli vatandaşlara birçok imkandan faydalandırmaktadır. Emekli maaşını kendine taşıyan bütün vatandaşlara Card Finans ile birlikte 360 TL promosyon vermektedir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*