Emekliye Kredi Ziraat Bankası ve PTT Alternatifi

Kredi kullanmak için bir çok alternatifi gözden geçiren ve bu alternatifler arasında kaybolan emekliler için çözüm olacak yazı ile karşınızdayız. Emekliye kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilen Ziraat Bankası yanı sıra bugün Emekliye Kredi PTT fırsatından bahsedeceğiz. Emekliye Kredi Ziraat Bankası ve PTT Alternatifi ile birlikte uzun bir yazıdan ziyade gerçekten işinize yarayacak bilgiler ile sizlere yardımcı olmak ve güncel bilgileri sizlere aktarmak için bu yazıyı kaleme aldık. Emekliye faizsiz kredi Ziraat Bankası ürünü ile oldukça cazip olup detaylarına bakalım.

Emekliye Faizsiz Kredi Ziraat Bankası

Emekliler için özel oluşturulmuş kredi paketinde 12 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay gibi vade seçenekleri ve düşük faizli kredi yanı sıra faizsiz kredi desteği de Ziraat Bankası’nda mevcut. Sizde emekli iseniz ve faizsiz kredi seçeneklerinden yararlanmak istiyor iseniz kesinlikle en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bilgi almalısınız. Ayrıca daha önce yapmış olduğunuz kredi başvuru sonucunu da yine şubelerden öğrenmeniz mümkün.

Şubeye gitmeden de kredi başvuru yapmanız mümkün. Bunun için Ziraat Bankasının telefon bankacılığı desteğini kullanabilirsiniz.0850 220 00 00 telefon hattından kolaylıkla Emekliye Faizsiz Kredi Ziraat Bankası imkanından yararlanmak istediğinizi belirterek başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Telefon bankacılığı da olsa şubeden de olsa kredi başvurularınız için sizden bir takım evraklar istenecektir. Şimdiden bunları hazırda bulundurmanız kredi sürecinizi hızlandıracaktır. Bu evraklar aşağıda belirtilmiştir;

  • Emekli olduğunuza dair belge
  • Kimliğiniz
  • İkametgah belgeniz
  • 6 adet vesikalık resim

https://youtu.be/mcn0Qqap3Bc

Emekliye Kredi PTT Kampanyası

İhtiyaç kredisi çekmek için uygun faiz oranı arayan emekliler için PTT güzel bir alternatif. Son dönemlerde yaptığı hizmetler ile adından sıkça söz ettiren PTT bankalar ile anlaşmalı kredi ürünlerini de sunuyor. PTT, emekli maaşını kendi bünyesinden alan emekliler için çok özel kredi kampanyası başlatmış durumda.

PTT Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi almak için tek gereken emekli maaşınızı PTT şubelerinden almak. PTT emekliye kredi fırsatından yararlanmak için en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile gitmeli ve size verilen kredi başvuru formunu doldurmalısınız.

Formu doldurmanız akabinde size dakikalar içerisinde olumlu veya olumsuz cevap verilecektir. Kredisi onaylanan emekliye imza karşılığı anında nakit parası verilmektedir. 40 Bin Liraya kadar kredi ihtiyaçlarınızı bu sayede karşılayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*