Banka Kredi Notu

Düşük Faizle İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar

Düşük Faizle İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar – Girişimcilik ticaretin olmazsa olmaz terimlerindendir. Bir girişimci hayalindeki fikri hayata geçirmek, düşündüklerini uygulamak için öncelikle bir sermayeye yani nakit paraya ihtiyaç duyar. Günümüzün gelişen ve sürekli güncellenen sistemlerinde bu konuda girişimciye en büyük finans olabilecek kurumlar bankalardır. Burada girişimcinin kafasını kurcalayan tek faktör, kullanacağı krediyi geri öderken ödeyeceği toplam tutar, ya da başka bir deyişle en düşük faizle işyeri açma kredisi veren bankalar bilgisidir.

Hangi Bankadan Daha Düşük Faizle İşyeri Açma Kredisi  Kullanabilirim?

Bu konuda öncelikle açmak istediğiniz iş yerinin hangi alanda olduğunu net belirlemeniz ve belirlediğiniz bir plan ile birlikte net bir projenizle hareket etmenizdir. Alanlarına göre düşük faizli kredileri şu şekilde sıralayabiliriz.

Ziraat Bankası genellikle tarım alanında kredi sunmakta olup değişik iş alanlarında da kredi hizmeti sunabilmektedir.

Halk Bankası değişik iş fikirlerine göre tüketicilere KOSGEB ile hibe ve düşük faizle kredi hizmeti de vermektedir.

İş Bankası ise iş kuracak bir girişimciye 60 aya varan vadelerle kredi sunabilmektedir

Yapı Kredi Bankası ise girişimcilere, yeni iş kuracak tüketicilere 3 ayda bir ödeme seçenekleri ile birlikte 36 aya varan vadelerle kredi sunmaktadır.

Türk ekonomi bankası ise bir adım öne geçip KOSGEB benzeri bir eğitimle müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, müşterinin ihtiyaç duyduğu alanda gerekli kredi desteğini vermektedir.

Özellikle bayan ve genç girişimciler için ise Finansbank avantajlı hizmetler sunmaktadır. Kurmak istediğiniz küçük ve orta ölçekli iş yeriniz için Finansbank cazip hizmet ve teklifler sunmaktadır.

Avrupa yatırım fonu üzerinden kredi kullanmak isteyenler için ise garanti bankası devreye girerek hizmet vermektedir.

Aklınızdan geçen iş fikrini hayata dönüştürmek hayalinizdeki işi yapmak için yukarıda saydığımız alanlarda kredi ile birlikte değişik hizmetler sunan bankalara giderek müşteri temsilcilerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ