Çiftçi Kayıt Sistemiyle Kredi Veren Bankalar

Çiftçi Kayıt Sistemiyle Kredi Veren Bankalar

Çiftçi Kayıt Sistemi , Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yürüttüğü özel bir uygulama olarak bilinmektedir. Bu kayıt sistemi çiftçilerimizin resmi geçerliliği göstermek ve çiftçilerimizi bir araya toplamak adına kurumuştur. Çiftçilerimiz burada bulunan kayıtlarına ait belgeler ile başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Bu çiftçi kayıt sistemi özellikle de yapılmak istenen banka işlemlerinde karşımıza çıkmaktadır.

Çiftçiler kredi kullanmak istemeleri dahilinde ÇKS kayıtları dahilinde başvuruda bulunmaktadır. Günümüzde birçok banka çiftçilere kredi verme konusunda Çiftçi Kayıt Sistemi’ni ön koşul olaraktan talep etmektedir. Biz yazdığımız bu makalede sizlere günümüzde Çiftçilere , Çiftçi Kayıt Sistemiyle kredi veren bankaları anlattık ve sıraladık.

ÇKS ile Kredi Veren İlk 4 Banka

  • Denizbank : Denizbank ÇKS denildiğinde akla ilke gelen bankalardan birisidir. Denizbank çiftçiye ve tarımla uğraşmakta olan köylülerimize birçok hizmet sunmaktadır. Sizlerde vakit kaybetmeden ÇKS ile Denizbank şubelerine başvurarak ve yetkililerden bilgiler alaraktan bu yardımlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

 

  • Şekerbank : Şekerbank ise tarım alanında yatırımcılar ve çalışanlara büyük destekler sağlayan bankamız olarak karşımıza çıkmaktadır. Şekerbank’tan alacağınız kredi sayesinde ister üretim hacmini , kapasiteniz , ister ekipmanlarınızı geliştirebilirsiniz. ÇKS ile alacak olduğunuz kredilerinizle ödemelerinizi hasat dönemlerinize göre yıllık veyahut dönemlik olarak belirleyebilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Sizlerde vakit kaybetmeden Çiftçi Kayıt Sistemiyle Şekerbank şubelerine başvurarak ve dahilinde yetkililerden bilgiler alaraktan bu yardımlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

 

  • Vakıfbank : Çiftçiler için çeşitli kredileri bulunan Vakıfbank ; Bitkisel Üretim İşletme Kredisi , Süt Hayvancılığı BCH Kredisi , Organik Tarım Kredisi ve Tarım İşletme Kredisi gibi birçok avantajlı kredilerle çiftçilere büyük olanaklar sağlamaktadır. Sizlerde vakit kaybetmeden Çiftçi Kayıt Sistemiyle Vakıfbank şubelerine başvurarak ve dahilinde yetkililerden bilgiler alaraktan bu yardımlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

 

  • Ziraat Bankası : Sunulan kredi hizmetleri dolayısıyla Ziraat bankası büyük üne sahip olan bankalar olaraktan listemizde yer almaktadır. Sunulan avantajlar doğrultusunda üretiminizi arttırmanızı ve işletmenizi geliştirmenize olanak sağlayan Ziraat Bankası devlet destekli çiftçilik kredilerinde önemli bir paya sahip olmaktadır. Sizlerde vakit kaybetmeden Çiftçi Kayıt Sistemiyle Ziraat Bankası şubelerine başvurarak ve  dahilinde yetkililerden bilgiler alaraktan  bu yardımlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

ÇKS ile Kredi Veren Son 4 Banka

  • Finansbank : Özel yatırım ve projelerinizi gerçekleştirebilmek adına Finansbank sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. Finansbank ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da projelerinize destek olmaktadır. Sizlerde vakit kaybetmeden Çiftçi Kayıt Sistemiyle Finansbank şubelerine başvurarak ve dahilinde yetkililerden bilgiler alaraktan bu yardımlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

 

  • Yapı Kredi Bankası : Yapı kredi bankası da bu hususta listemizde yer alan bankalarımızdan birisi olarak göze çarpmaktadır. 60 aya kadar vade farkı sunan yapı kredi bankasına ÇKS ile başvurmanız mümkündür. Sizlerde vakit kaybetmeden Çiftçi Kayıt Sistemiyle Yapı Kredi Bankası şubelerine başvurarak ve dahilinde yetkililerden bilgiler alaraktan bu yardımlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

 

  • Halkbank : Halkbank tarımsal faaliyetlerinizi en iyi şekilde büyütmeniz ve geliştirilebilmeniz adına sizlere büyük olanaklar sağlamaktadır. Halkbank sayesinde çiftçilerimizin gelişimi ile ülke ekonomisine katılacak olan değer ciddi oranda artış göstermektedir. Sizlerde vakit kaybetmeden Çiftçi Kayıt Sistemiyle Halkbank şubelerine başvurarak ve dahilinde yetkililerden bilgiler alaraktan bu yardımlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

 

  • TEB : TEB genç çiftçilerimize büyük olanaklar sağlayan banka olarak göze çarpmaktadır. Faaliyet süresi 1 yılı geçmemiş çiftçilerimize sunduğu krediler ile TEB oldukça popülerdir. Sizlerde vakit kaybetmeden Çiftçi Kayıt Sistemiyle TEB şubelerine başvurarak ve dahilinde yetkililerden bilgiler alaraktan bu yardımlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*