Bugün Gündem 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi

Size bir müjdeli haberimiz var. Emlak Konut GYO bugünlerde duyurduğu kampanya ile gündemi bir anda değiştirdi. Konut sahibi olmak isteyen kişilerin hep özendiği, konut kredileri ile ilgili haberlerde duyduğu Amerika da 20-30 yıl vadeli düşük faizli kredi kullanarak ev sahibi olduğu sistem artık ülkemizde de uygulanmaya başladı. Devlet kurumları tarafından özellikle TOKİ tarafından doğu illerde 20 yıla kadar vadeli konut kredileri mevcuttu fakat ilk defa özel sektör tarafından da uygulamaya geçildi. Emlak Konut öncülüğünde Bugün Gündem 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi . Markalı konut üreticileri bir araya gelerek düşük faizli ve 20 yıl vadeli kredisi kampanyası için görüş birliğine vardılar. Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum’da kampanyada kredi faizlerinin %0,70 dolaylarında olacağını belirtti. Ki bu rakam banka faizlerinin çok daha altında.

Emlak Konut GYO önderliğinde  kampanyaya katılan 30 farklı proje ile ilk defa 20 yıl vadeli konut kredisi ile ev sahibi olma şansı yakalandı. 31 Mart son başvuru tarihli kampanyada cazip faiz oranları da sunuluyor.

20 Yıl Vadeli Konut Kredisinde Faiz Oranları Ne Olacak?

Kampanya kapsamında ki 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi faiz oranı %0,79 olurken 120 ay olan vade seçeneğinde %0,45 uygulanacak. %5 peşinat ile kampanyadan yararlanılabilecek. Ve en önemlisi de 60 Ay Vadeli Konut Kredisinde faiz uygulanmayacak.

Bildiğiniz üzere konut kredilerinde %80 oranında kredi kullanılıyor. %5 olan kısım başlangıçta diğer kalan %15 ise alıcı ve satıcı arasında ki anlaşamaya göre kredi sonunda ödenebilecek.

Emlak Konut GYO Öncülüğünde Kampanyaya Hangi Projeler ve Bankalar Dahil?

20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Kampanyası Son Başvuru Tarihi

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*