Borcundan dolayı kapanan kredi kartı ne zaman açılır

Borcundan dolayı kapanan kredi kartı ne zaman açılır? Elif: Merhaba, Kredi kartı borcumu ödeyemedim, 3 aydır kredi kartı borcunu aksattım. Geçeneler elime para geçer geçmez kredi kartı borcumu ödedim. Sadece borcundan dolayı kapanın kredi kartı ne zaman açılır? Alışveriş yapamıyorum, geçenlerde kartımın borcu olup olmadığını öğrenmek için bankamatiğe gittim, bankamatik kartı yuttu, Bankaya sordum kartımın iptal ediliği söylendi. Şimdi kredi kartsız yaşıyorum, kartımı geri almak için ne yapmam gerekiyor bilgi verirseniz teşekkür ederim.

Merhaba Elif Hanım

Kredi kartı borcunuzu ak sattıysanız hemde 3 ay boyunca, banka müşteri temsilcisi sizi sürekli arayarak borcunuzu ödemenizi talep etmekteydi, Borcunuz olduğundan dolayı Merkez bankası kredi notu hemen sizin nota etki etmiş ve kredi notunuz düşürülmüştür. Artık hangi bankaya giderseniz gidin sizin riskli bir müşteri, borcunu ödemeyen, borç tahsilinde sıkıntı çıkaran bir müşteri grubuna girdiğinizi üzüntü ile belirtmek isterim.

Borcundan dolayı kapanan kredi kartı ne zaman açılır? sorusu yerine yeni bir kredi kartı nasıl alabilirim sorusunu sormanızı tavsiye ederim. Çünkü bankalar iptal ettiği kredi kartını tekrardan kullanıma açmak gibi bir huyları yoktur.

Tabi bu her şeyin bittiği anlamına gelmez, Sitemiz üzerinden kredi notu sorgulama ile ilgili bilgi alın ve kredi notu sorgulaması yapın, Kredi notu raporu aldığınızda hangi nedenlerden dolayı kredi notunuzun düşük olduğunu görebilirsiniz. Tabi kredi notunun çok riskli, orta riskli olması durumunda yeni bir kredi kartı almanız size oldukça sıkıntı yaratacaktır. az riskli grubunda iseniz işinizin daha kolay olduğunu belirtmek isterim. Az riskli bir kredi notunuz varsa kolay adımlarla sitemizden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz, kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. Çok riskli, orta riskli gruplarında iseniz yine sitemizden kredi notu yükseltme ile ilgili makalelere bakarak kredi notu yükseltme tekniklerini uygulayarak kredi notunuzu yükseltebilir bu şekilde yeniden kredi kartı alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

1 Comment Posted

  1. Ziraat bankasindan emekli ayligi aliyorum onsenedir zor durumdan dolayi kredi kartim kapandi borcunu odedigim halde acilmaz dediler actirmak istiyorum ne yapabilirim

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*