Borç Transferi Kredisi Veren Bankalar 2017

Borç Transferi Kredisi Veren Bankalar 2017-Borç transferi kredisi öncelikle borç kapatma kredisidir. Borçlarınız birikti ve ödemede çok sıkıntılar çekiyorsunuz, Bazı kişiler buna kredi yapılandırma olarak diyebilir ancak borç transferi farklı birşey, Borçlarınızı bir çok bankada birikti ve ödeme sıkıntılar çekiyorsunuz. Bütün borçlarınızı tek bir bankaya transfer ederek, o borcu ödemek içinde borç transferi kredisi ile kapatma işlemidir.

Ziyaretçilerimizin talepleri doğrulduğunda Borç transferi kredisi veren bankalar 2017 yılına ait araştırmalar yaptık ve kredi veren bankaları tek tek araştırarak tek bir yazıda sizlere bu bilgileri vereceğiz.  Borç transferi kredisi ile kredi ve kredi kartları borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Bütün bankalar tarafından sağlanan hizmetin nasıl işlediğini belirtelim. Eğer kredi limitiniz var kredi notunuz yüksekse bütün bankalardan bu hizmeti alabilirsiniz, Bankaya giderek derdinizi anlatıyorsunuz, ve gerekli kredi bilgilerini kredi çekeceğiniz bankalara vererek, kredinizin onaylanması halinde diğer bankalardaki kredi, kredi kartı borçlarınızı banka tarafından ödenerek size dekontlar tanzim edilir, Tabi kredi başvurunuzun nedeni kredilerin kapatılması için yapıldığını ifade etmeniz gerekmektedir. Yoksa Kredi limitiniz yetmez ise sizin kredi ihtiyacınız karşılanmaz, ancak borç kapatma yapıldığında kredi limiti aynı şekilde artacağı için kredinizin onaylaması daha garanti olmuş olur. krediniz den artan miktarı da tarafınıza tanzim edilir. Bu şekilde Borç transferi yapmadan da kredilerinizi kapatabilirsiniz Ayrıca bankalar tarafından sağlanan borç transferi kredilerine bir göz atalım sizinle birlikte…

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Akbank Kredi kartı Borç Transferi Kredisi: 

Akbank Axess kredi kartına sahip müşterilerine taksitli kredi kartı borç transferi ile, diğer bankalarda ki kredi kartı borçlarınızı Axess’e aktararak taksitlendirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akbank’ta 9 aya kadar borcunuzu taksitlendirebilir siniz. Borç transferi kredisini akbank direkt, akbank mobil veya en yakın Akbank şubesine giderek başvuruda bulabilirsiniz.

ŞekerBank Borç Transferi kredisi:

 Şekerbank borç transferi kredisi hizmetinde, diğer bankalarda bütün şekerbank borç transferi kredisi ile kapatarak şekerbank’a borçlanabilirsiniz. Şekerbank 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. vade olarak ta 3- aydan 36 aya kadar imkan sunmaktadır.

Finansbank Borç Transferi Kredisi:

Finansbank ile borçlarınızı transfer ederek 36 ay kadar vade ile kapatabilirsiniz. Finansbank ile sadece diğer bankalarda ki borçlarınızı transfer ederek krediyi kullanabilirsiniz, finansbank borçlarına tranfer kredisi verilmektedir. Diğer bankalardan İhtiyaç kredisi, Kredi kartı borçları ve taşıt kredisini transfer edebilirsiniz, konut kredisi ve ek hesap borçlarınız için borç transferi kredisi alamazsınız. borç transferi kredisine başvuru en yakın finansbank şubesinden, sms ile 5030’a T.C numaranızı yazıp göndererek ön başvuru yapabilirsiniz. Ayırca internet bankacılığından başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeler, Kimlik fotokopisi, su,elektrik, veya telefon faturası, Gelir belgesi

Vakıfbank Borç Transferi kredisi:

Vakıfbank kredi kartınıza diğer bankaların kredi kartı borçlarını transfer ederek kredi kartı borçlarınızı 20.000 TL’ye kadar 18 aya kadar vadeye kadar diğer banka kart borçlarınızı transfer edebilirsiniz. Aynı zaman Vakıfbank kredi borç transferi kredisi imkanı da sunmaktadır. vakıfbank şubelerine giderek gerekli bilgileri detaylı bir şekilde alabilirsiniz.

Burgan Bank Borç Transferi kredisi:

Burganbank tarafından verilen hizmette diğer bankalarda kredi borcu,kredi kartı borcu taşıt kredisi borçlarını tek bir bankada toplayarak borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Odeabank Borç Transferi Kredisi:

Odebank tarafından verilen borç transferi kredisinde, Bütün borçlarınızı odeabank’a aktarabilirsiniz. Kredi ve kredi kartları borçlarınızı 20.000 Tl kadar borçlarınızı transfer ederek borçlarınızı kapatabilirsiniz. Borç transferi kredisi 36 aya vade ile çekebilirsiniz. Kredi başvurusu için odeabank şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

Borç transferi kredisi veren bankalar yukarıda olduğu gibi a

ynı zamanda bütün bankaların kredi verdiğini unutmayalım. Bu bankalar arasında Garanti, Yapı kredi, ve TEB bankaları da bulunmaktadır. Borç transferi kredisi bütün kredi borçlarınızı kapsamadığını belirtelim. Borç Transferi kredisinde, İhtiyaç kredisi,Taşıt Kredisi ve kredi kartlarını kapsadığını belirtelim. Aynı zamanda Konut kredisi, avans hesap borcu ve ek kart borçlarını kapsamadığını bu borçlarınızı ödemeniz için tranfer kredisi verilmemektedir.

.

3 Comments Posted

  1. Burada borç tranfer kredisi hakknda bilgi veriyorsunuz ne güzel işte ödeme güçlüğü çekenler ,kredi kartı borçlarının falan filan Banka gidiyorsun red ediliyorsun yani burada yazan sadece sayfada yazıyor.İş uygulamaya gelince ortada böyle bir şey yok yapılandırma yok. neden çünkü sistem faizin rantını koruyor. sistem tüketivci menfaatine değil bankaların faiz gelirlerini korumya yönelik bu gün tranfer kredisi yapsam bana aylık getirisi 1200 TL dir .Zaten bu para istediğim kerdi miktarı zaten karşılıyor ben diğer kredileri 2000 TL ve kartlara en az 250 TL ödemekten kurtuluyorum.yani yazıların bir ifdesi ve hükmü yok. neden acaba.?

    • Levent Bey merhaba, yazılanlar bankaların bizzat müşteri temsilcilerinden alınan veya bankacı arkadaşların bilgileri doğrultusundadır, yanıltıcı bilgiler vermemeye özenle gayret etmekteyiz. Faiz konusunda size katılmaktayız, bankalar tamamen gelir kaynağı haline çevirdi ve bu durum gerçekten can sıkıcı. Kredi transferi konusunda şartlar sağlandıktan sonra her bankanın böyle bir imkanı sunacağını düşünmekteyim zira transfer edilen borçtan da banka zaten faiz ile kazanmakta.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Kredi Borcu Yapılandırma 2016 - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*