BKM Express uygulaması

BKM Express Nedir ?

Teknoloji öyle bir hızla gelişiyor ve büyüyor ki, artık bu ışık olan hız belli bir süre sonra bile teknoloji kullanıcılarını tatmin etmemekte ve daha fazlasını istemekteler. Örnek olarak online alışveriş yapmak için eskiden e-ticaret sistemlerinde beğendiğimiz ürünü alıp, hemen ardından ise 16 haneli kredi kartı bilgilerimizi girerek alışverişi tamamlardık. Şimdilerde ise bu bile yorucu bir hal almış ve 16 haneli kredi kartı numarası giriş zorunluluğu bile bizler için yorucu bir iş haline gelmiştir. İşte tamda bu konuda devreye BKM Express uygulaması girmekte, BKM Express hem buna çözüm bulmakta hem de kredi kartı bilgilerinizi tamamen güvenlik altına alarak herhangi bir bilginin sızmasında büyük rol üstlenmektedir.

BKM EXPRESS İLE DAHA HIZLI ÖDEME

Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz BKM Express uygulaması sayesinde internette yapacağınız tüm alışverişleri güven içerisinde yaparak gönül rahatlığıyla ödeme yapabilirsiniz. Hem Android hem de iOs işletim sistemine ait tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmakta olan BKM Express internette yapacağınız alışverişlerde kart numaranızı kullanmadan rahatlıkla alışveriş yapmanızı sağlamakta.

BKM EXPRESS İLE İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ YAPMAK

Öncelikle akıllı telefonunuza BKM Express’in uygulamasını indirerek mobil cihazınıza bu uygulamanın kurulmasını sağlayın. Hemen ardından gelen ekranda üye işlemlerinden kart bilgilerinizi hızlıca ekleyerek BKM Express hesabınızı tamamlayarak internetten hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayın.

BKM Express sayesinde internetten beğendiğiniz ürünü son olarak ödeme sayfasında kredi kartınızın 16 hanesini ve gerekli diğer tüm bilgileri tuşlamadan rahatlıkla alışveriş yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Online alışveriş sitelerinde yer alan ödeme sayfasındaki “BKM Express ile Öde” seçeneğine tıklayarak burada bulunan mail ve şifrenizi girerek BKM Express’ten seçeceğiniz kart bilgileri ile hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

ADIM ADIM ALIŞVERİŞ

  1. Alışveriş yaptığınız web sitesinin ödeme sayfasında “BKM Express ile Öde” seçeneğine tıklayın.
  2. Sonrasında karşınıza çıkan mail ve şifre bilgilerinizi girerek BKM Express hesabınıza giriş yapın.
  3. Açılan ekranda kayıtlı kredi kartınızın olduğu sekmede kart tipini seçtikten sonra BKM tarafından gelecek olan SMS onayındaki şifreniz ile alışverişe onay verin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*