BKM Express Nasıl Kullanılır ve Nedir ?

BKM Express Nasıl Kullanılır-BKM Express, kart bilgilerinizi internet üzerinden paylaşmadan, internette yaptığınız alışveriş sırasında yanınızda kart taşımaya gerek kalmadan, alışveriş yapabilmenize yardımcı olan, taksitli ödeme kolaylığı sağlayan ve hediye puan toplamanıza imkan sağlayan ödeme sistemidir. Kolay, hızlı, güvenli, son derece pratik ve ücretsiz ödeme yapabilmenize olanak sunan, İphone ve Android uygulamalar üzerinden BKM kullanılan bir sistem olan BKM Express, kullanıcılar kredi kartı ya da banka kartı olarak bir cüzdan gibi sisteme kart bilgilerini kayıt edebilme olanağı veriyor. Ancak bazı alışveriş sitelerinde çeşitli fırsatlar sunulabiliyor.

BKM Express Nasıl Kullanılır Ve Nasıl Alışveriş Yapılır?

BKM Express ile ödeme yapmak için, ilk önce yapılacak alışveriş yani E- Ticaret sitesinde BKM Express ile ödeme kabul edip etmediğini bakmak gerekiyor. Alışveriş tamamlandıktan sonra ödeme esnasında, sistemde karşınıza çıkan, BKM Express ile ödeme butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra, BKM hesabınıza başarılı bir şekilde giriş yapıyor, tamamlanan kartlara ulaşabiliyorsanız eğer bir tanesini seçerek alışveriş ve ödemenizi sonlandırabilirsiniz.

BKM Express Üyelik İşlemleri

Kurumsal yapıdaki BKM Express sitesine giriş yapmanızın ardından üye olabilirsiniz. Üyelik esnasında kartınızı sisteme bir kere kayıt ettirdikten sonra kart numaranıza ait ilk ve son 4 hanesini yazarak, bankaya kayıtlı olan cep telefon numaranıza kısa mesaj aktivasyon kodu gönderiliyor.

BKM Express Avantajları Nelerdir?

BKM Express ile kredi kartınızı yanınızda taşımaya gerek kalmadan ve kart bilgilerinizi paylaşmadan, değişik bankalara ait kartlarına tek bir hesap üzerinden ulaşabilirsiniz. BKM Express’in bu özelliği sayesinde puan birikimi ve taksitlendirme ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. BKM Express uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz anda, istediğiniz banka kartına para transferi yapabilirsiniz.

BKM Express Neden Tercih Edilmelidir?

BKM Express, tercih edilmesindeki ilk neden ücret talep edilmiyor. Her alışveriş için kredi kartı girilemediğinden dolayı BKM Express, güvenli mi sorusuna yanıt bulmuş oluyor. Ayrıca, kayıtlı kartlar arasından bir tanesi seçilerek, ödemesi kolay ve hızlı bir şekilde yapılıyor. Güvenli ödeme sistemine sahip BKM Express, kullanıcıları kartlarını tanımlarken, kart numaralarının sadece 4 rakamı isteniyor ve son kullanma tarihini girmeleri istenmiyor. BKM Express kartına sahip kullanıcılar, anlaşmalı üye iş yerlerinde farklı indirimlerden faydalanabiliyor. İnternetten alışveriş yapmak için kredi ve banka kartlarını yanlarında taşımaya gerek kalmıyor.

BKM Express Üye Olmanın E-Ticaret Sitelerine Faydaları

BKM Express ile herhangi bir komisyon ücreti ödenmez. Çünkü ödemeler tamamen ücretsizdir. Web sitelerine kart bilgilerini paylaşmak istemeyen potansiyel kullanıcıların güveni kazanılmış oluyor. BKM Express, var olan sanal POS kullandığı için, tekrardan sanal POS başvurusu yapmanıza gerek yoktur. Yaptığınız işlemler, size ait POS cihazında yapıldığı için, rapor, iade, gün sonu gibi verilerde değişiklikler gerek değildir. Online alışveriş de sağladığı kolaylık ile güven ve hızlı olmasından dolayı, Web sitenizde ziyaretçi sayısı, ödeme ve ciro artışına büyük ölçüde yararı bulunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*