Banka Borcunu Kapatmak İçin Kredi Veren 10 Banka

Her alışverişte kredi kartlarını kullanan özellikle de taksit tuzağına düşen tüketiciler maalesef bilinçsiz kart kullanımı sonunda farkına varmadan büyük bir borç yükü ile karşılaşmaktadır. Artık iş işten geçtikten sonra birikmiş para da yok ise, borçların yasal takibe gitmesini engellemek için bir arayış başlar. Bu arayışların sonuçlarından bir tanesi de banka borcunu kredi ile kapatmak olur. Borç transferi kredisi olarak adlandırılan bu kredide ki amaç, mevcut borcu daha uygun taksitlere yaymak ve/veya tüm borçları tek bir bankada toplayarak takibini kolaylaştırmaktır. Bu anlamda sizler için araştırdık. Banka Borcunu Kapatmak İçin Kredi Veren 10 Banka ve faiz oranları yazımızın satırlarında.

  1. QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

Başka bankalarda bulunan kredi veya kredi kartı borçlarınızı %1,15 faiz oranları ile 48 ay vade imkanları ile QNB Finansbank adresinde toplayabilirsiniz.  Başvurularınızı TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak gerçekleştirmeniz mümkün. Ön başvurunuz onaylandığı takdirde sizden istenecek evraklar; kimlik belgesi, son 3 aya ait adınıza kayıtlı fatura ve gelir belgesi ( krediniz ön onay almış ise gelir belgesi istenmemektedir ).

  1. Şekerbank Borç Kredisi

Diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı Şekerbank çatısı altında toplamanız mümkün. 500 TL kredi tahsis ücreti ile 100 Bin Liraya kadar 48 ay vade seçenekleri ile Şekerbank borç kredisinden faydalanabilirsiniz. Şekerbank borç kredisinde aylık faiz oranı %1,44 olup örnek tablo aşağıda sunulmuştur.

Örnek Kredi Tutarı (₺) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (Net) Aylık Taksit Tutarı(₺)
Borç Transferi 10.000 48 1,44% 308,24  

 

  1. Odeabank Borç Transfer Kredisi

48 aya kadar vade seçenekli %1,55 faiz oranlı borç transferi Odeabank’da müşterilerine sunulmuş vaziyette. Başvurular şubelerden yapılmakta olup kredi kullanımı esnasında gelir belgesi istenmektedir.

  1. Akbank Taksitli Borç Transferi

Diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarınızı Akbank ile taksitli şekilde transfer edebilirsiniz. 12 aya kadar olan vadelerde ücretsiz transfer mümkün. 20 Bin Liraya kadar olan kredi borçlarınızı Akbank’a aktarabilirsiniz.

  1. Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi

Banka Borcunu Kapatmak İçin Kredi Veren 10 Banka’dan olan ve kredi kullanmak isteyenlere bir başka tercih de Vakıfbank kredi kartı borç transferi için kredi seçeneği. 20 Bin Liraya kadar 18 aya kadar vadelerle bu krediden yararlanabilir ilk ödemeyi de 3 ay ertelemeli şekilde yapabilirsiniz. Faiz oranı ise %1,40.

  1. Ziraat Bankası Transfer Konut Kredisi

Başka bankalarda bulunan konut kredilerini Ziraat Bankasına taşıyarak uygun faiz oranları ile 120 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en yakın Ziraat şubesine uğramak.

  1. Citibank Borç Transferi

%1,19 faiz oranları ile şu anda kullanmakta olduğunuz kredi kartı borçlarınızı Citibank’a taşıyabilirsiniz. Faizler vade boyunca sabit olup kredi başvurularınızı ilgili bankanın web sitesi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

  1. Burgan Bank Borç Transferi Kredisi

%1,21 faiz oranları ile 48 aya kadar borç transferi yapabileceğiniz Burgan Bank ihtiyaç kredisinde ilk ödeme de 3 ay erteleme imkanı da bulunmakta. Ayrıca Burgan Bank kredi notu yüksek olan müşteriler için faiz oranlarını %1,17’ye kadar çekiyor.

  1. Halkbank Masrafsız Konut Kredisi Transferi

Halkbank dost kredisi ile diğer bankalarda bulunan konut kredilerinizi 180 aya kadar vadelendirme imkanına sahipsiniz. Üstelik faiz oranları oldukça uygun olup ( %1,09 ) başvurularınızı en yakın Halkbank şubesinden yapabilirsiniz. Banka Borcunu Kapatmak İçin Kredi Veren 10 Banka yazımızda son banka ise Denizbank.

  1. Denizbank Transfer Kredi

Kefilsiz şekilde tüm bankalarda bulunan borçlarınızı Denizbank’a transfer edebilirsiniz. Yapmanız gereken en yakın Denizbank şubesine uğramak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*