2017 Yılı Arsa Kredisi Veren Bankalar Açıklandı

Arsa Kredisi Veren Bankalar Açıklandı

Ülkemiz genelinde yatırım dendiği zaman aklımıza gelen ilk şey arsalar ve arsa kredisi olmaktadır. Bu arsa kredileri gayrimenkul kredileri içerisinde bulunmaktadır. Arsa kredisi çekip yatırım yapabilmeniz ile beraber size ait olan bir bahçenizin düzeni içinde kullanabilmeniz mümkündür.

Kişisel ihtiyaç ya da yatırım amaçlı almak istediğiniz bu arsa kredisi olanağını bazı bankalar sunmaktadir. Bu makalemizde bizde sizlere arsalara kredi veren bankalar hakkında bilmeniz gereken detayları anlatacağız.

Öncelikle sizlere bu bankaları maddeler halinde gösterip ardından açıklayalım.

  • Albaraka
  • Vakıfbank
  • Şekerbank
  • İş Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Türkiye Finans Bankası
  • TEB

Albaraka’dan Arsalara Kredi

Albaraka, kredi çekmek isteyen müşterilerine faizsiz bir şekilde kredi vererek oldukça kolaylık sağlamaktadır. Albaraka Türk’ün vermekte olduğu bu faizsiz krediler arasında arsa kredisi de yer almaktadır. Ayrıca Albaraka şubelerinin içinde bağlı olduğu belediyelerden bir arsa almak isterseniz 60 aya kadar vade imkanından yararlanabilirsiniz. Sizlerde arsa kredi almak istiyorsanız hemen en yakın Albaraka Türk şubesini ziyaret ederek ve yetkililere danışaraktan arsa kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Arsa Kredisi

Müşterilerine sağladığı kolaylıklar ile bilinen Vakıfbank, sunmakta olduğu 2/B arsa kredisi fırsatı ile de müşterilerini sıkıntıya sokmadan kredi imkanı sunuyor. Vakıfbank vermekte olduğu bu kredilere 120 ay gibi uzun bir süreye kadar vade fırsatı sunuyor. Sizlerde arsa kredi almak istiyorsanız hemen en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek ve yetkililere danışaraktan arsa kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Şekerbank

Şekerbank normal şartlarda tarım kredisi veren bir bankadır fakat bunun yanında artık arsa kredisi de vermeye başlamıştır. Arsa için %45 oranına kadar kredi sağlayan Şekerbank 120 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Sizlerde arsa kredi almak istiyorsanız hemen en yakın Şekerbank şubesini ziyaret ederek ve yetkililere danışaraktan arsa kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

İş Bankası

Türkiye İş Bankası vermiş olduğu kredilerin yanına arsa kredisini de ekleyerek müşterilerine her alanda yardımcı olmaya devam ediyor. Arsa kredilerinde yaklaşık olarak arsanın değerinin %50 oranına kadar kredi imkanı sağlayan ve 60 aya kadar vade sunan Türkiye İş Bankasından kredi çekmek için hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlerde arsa kredi almak istiyorsanız hemen en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek ve yetkililere danışaraktan arsa kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası arsa kredisi veren bankalar arasında eli en açık olan bankalar arasında yer almaktadır. Arsa kredisi kapsamında en güvenilir bankaların arasında yer alan Ziraat Bankası arsanın ekspertiz değerinin %50 oranına kadar size kredi verebilmektedir. Ayrıca 60 aya kadar vade imkanı da Ziraat Bankası tarafından size sunulmaktadır. Sizlerde arsa kredi almak istiyorsanız hemen en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek ve yetkililere danışaraktan arsa kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Türkiye Finans Bankası

Türkiye Finans Bankası vermiş olduğu arsa kredisi için sizden belli bir oranda kar almaktadır. Ayrıca vermiş olduğu kredilerde 48 aya kadar vade imkanı sunan Türkiye Finans Bankası vermiş olduğu bu kredileri her bütçeye uygun olarak belirlemektedir. Sizlerde arsa kredi almak istiyorsanız hemen en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret ederek ve yetkililere danışaraktan arsa kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

TEB Arsa Kredisi İmkanı

TEB vermekte olduğu arsa kredisi ile 36 aya kadar vade imkanı sunarken istediğiniz arsanın ekspertiz değerinin tam olarak %60 değerine kadar size kredi vererek oldukça rahatlatıyor. Sizlerde arsa kredi almak istiyorsanız hemen en yakın TEB şubesini ziyaret ederek ve yetkililere danışaraktan arsa kredi alma şansına sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*