Aralık 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İller ( Güncel )

Aralık 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Güncel Listesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından engelli vatandaşlara yönelik “evde bakım maaşı” adı altında duyurularda bulundukça bu sayfamızda güncellenerek sizlere sunulacaktır. Engelli maaşı olarak da adlandırılan evde bakım parasına başvuru için gereken evraklara ve evde bakım maaşı alma şartları konusuna bakarak neler gerektiği konusunda bilgi edinebilirsiniz. Aralık 2016 evde bakım maaşı 932,59 TL olarak belirlenmiştir. Bu maaş engelli vatandaşlar için Ziraat Bankası hesabına yatırılmaktadır.

Engelli vatandaşların hayatlarını idame ettirmede yardımcı olunması amacı ile devlet tarafından ödenen evde bakım maaşı sorgulamasına, Aralık 2016 evde bakım maaşı yatan iller olarak başlık attığımız bu sayfadan yatan illeri takip ederek bakabilirsiniz. Bu liste her gün değişmekte olup, güncelleme işlemi her ayın 7’sinden sonra başlamaktadır. 1-7 günler arasında devlet tarafından herhangi bir maaş yatırılmamakta ve bu günden sonra her gün güncellenerek sizlere bilgi verilmektedir. Bakım maaşı yatan iller sayfa sonunda yenilenmektedir.

Geçmiş dönemde yine bu aya baktığımızda öncelikle maaş yatırılan illerin başında Aksaray ve Tokat gelmektedir. Yine, Malatya, Bilecik, Kahramanmaraş da öncelikle maaş yatan illerden olmaktadır fakat her zaman bu şekilde bir sıralama söz konusu değildir. Sizlerden ricamız, Aralık 2016 evde bakım maaşı yatan iller yazımızın sonuna yorum yazarak, eğer maaşınız yatmış ise bulunduğunuz ili paylaşmanız maaşının yatmasını bekleyen kişilerde yine yorum yazarak daha hızlı yanıt alabilirler.

Aralık 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İller ( Güncelleme : 15.12.2016 )

Tokat Amasya Kırşehir Diyarbakır
Bilecik Bingöl Yozgat K.Maraş
Giresun Tekirdağ Balıkesir Ordu
Antalya Afyon Bursa Zonguldak
Sivas Konya İstanbul İzmir
Ankara Mersin Manisa Gaziantep
Muğla Rize Aydın Eskişehir
Denizli Kocaeli Sakarya Şanlıurfa
Mardin Osmaniye Uşak Trabzon
Malatya Sinop Samsun Hatay
  • Adana
  • Kütahya

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*