Anne Kredisi Veren Bankalar

Anne Kredisi Veren Bankalar – Anne adayı ve anne mi oldunuz. Çocuğunuz iyi büyümesi için gerekli finansman desteğini mi arıyorsunuz. Bankalar anneleri düşünerek Anne Kredi adı altında uygun faiz oranlarına yeni anne olacaklara ve anne olanlara kredi imkanı sağlamaktadır.

Anne Kredisi Veren Bankalar

Şekerbank Anne Kredisi:

Şekerbank yeni anne olacaklara ve anne olup 2 yaşına kadar olan çocukları için Yepyeni Kredi adı altında annelere kredi imkanı sağlamaktadır. Anne olacaksınız veya anne oldunuz. Çocuğunuzun daha rahat ve ferah bir şekilde büyümesi için gerekli olan finansman ihtiyacınız Şekerbank Anne kredisi ile karşılayabilirsiniz.

 

Anne Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır:

Eğer daha anne olmadıysanız, hamile olduğunuza dair doktordan bir belge alarak Şekerbank şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer anne olduysanız çocuğunuzun 2 yaşını doldurmadığını ispat için çocuğunuzun kimlik belgesini alarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması için kredi notunuzun yüksek olması gerektiğini ifade edelim. Yani anne olmanız, yada olacağınızı kanıtlamak bankalar için yeterli bir gereklilik değildir. Anne olarak alacağınız kredinin borcunun ödemeyebileceğiniz güçte olduğunuzu da göstermeniz gerekiyor. bunu da gerek maaş bordosu ve kredi notu gibi referanslarla kanıtlamanız halinde bankalar size annelik kredisi verecektir.

Başka hangi Bankalar Annelik Kredisi Vermektedir?

Annelik kredisi adı altında sadece şekerbank yepyeni kredi adı altında kredi vermektedir.  Ancak sizin anne olmanız başka bankadan kredi çekemeceğiniz anlamına gelmez. Faiz oranları dönemsel olarak değiştiği için burada yanstıtmıyoruz. Ancak siz faiz oranlarına göre ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Zaten annelik kredisi bir ihtiyaç kredisi ürünüdür. Başka bankalara da başvuru yaparak en uygun krediyi bularak kredinizi çekebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*