Akbank Direkt Nedir?

Bankacılık ile ilgili işlemlerin kolaylıkla ve çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan ve şubeden bağımsız şekilde çalışan Akbank müşterilerine özel mobil bankacılık uygulamasıdır Akbank Direkt. İster evinizin salonunda olun isterseniz de dışarıda otobüste seyahat halinde olun, tüm bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Akbank Direkt Nedir? sorusunun cevabı basit anlamda bu şekilde peki bu uygulama sayesinde neler yapabiliriz?

Akbank’ın müşterilerine sundu mobil bankacılık uygulaması Akbank Direkt sayesinde yanınızda banka/kredi kartınız olmasa da bankamatikten para çekebilirsiniz. Sanırım en büyük kolaylığı bu fakat daha başka hayatı kolaylaştıran özellikleri de mevcut. Bu uygulama sayesinde kredi istediğiniz an, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz ve çok hızlı şekilde kredi talebinize onay alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. Aklınıza başka hangi bankacılık işlemi geliyor ise Akbank’ın mobil uygulaması sayesinde hızlı ve kolayca halledebilir, zamandan kazanır ve hatta masraf ödeme derdinden kurtulursunuz. Akbank direkt ’in başka bir kolaylığı ise, e-devlet sistemine giriş kolaylığı. E-devlet şifreniz olmasa da uygulama ekranından e-devlet platformunda bulunan işlemlere ulaşmanız mümkün.

Akbank Direkt Uygulamasına Ait Sürümler

  • Akbank Direkt Mobil Bireysel
  • Akbank Direkt Mobil Kurumsal
  • Akbank Direkt İşim
  • Akbank Direkt Plus

Akbank Direkt Mobil Bireysel

Bu uygulamayı ister uygun olan cep telefonunuza isterseniz tabletinize indirerek kullanabilirsiniz. Para transfer işlemleri, yatırım işlemleri, döviz alım satım işlemleri, kredi kartı ödeme ve görüntüleme işlemleri, fatura görüntüleme ve ödeme işlemleri, kredi başvuru işlemleri gibi bir çok işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Akbank Direkt Mobil Kurumsal

Şirketinize ait tüm bankacılık işlemlerinizi bu uygulama sayesinde masa başında gerçekleştirebilirsiniz. Hisse senedi alıp satabilir, güncel döviz kurlarını takip edebilir, MTV, stopaj, gümrük vergisi gibi bir çok ödemeyi bu uygulama sayesinde hızlıca yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*