Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Nakit ihtiyaçlarınız için Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi veriyor. Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,15’den başlamakta olup 48 ay vade imkanı yanında 3 ay da erteleme imkanı sunuyor. Her türlü ihtiyaçlarınız için nakit sorununa çözüm olacak kredinin en önemli özelliği ertelemeli olarak ödemelere başlanması. Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu için son günlere yaklaşılıyor, acele etmekte fayda var. Detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz..

  • Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank ertelemeli kredi başvurusu için çeşitli platformlardan yararlanabilirsiniz. Başvuru kanalları detayları aşağıda maddeler halinde sizlere sunulacaktır. Öncesinde sizlere hatırlatma yapmak gerekirse; Akbank’ın resmi web sitesi üzerinden kredi tutarınızı belirledikten sonra hesaplama araçlarını kullanarak ödeme planınızı oluşturabilir ve öncesinde fikir edinebilirsiniz. Böylelikle kredi taksit tutarlarını öğrenerek daha bilinçli şekilde, krediyi aceleye getirmeden başvuru yapma olanağı bulursunuz. Güncel faiz oranlarını da görmeniz açısından ön inceleme yapmanız önemli. Şimdi dilerseniz Akbank kredi başvurusuna değinelim;

  • Akbank İnternet Şubesi ile Kredi Başvurusu : Artık kredi başvurularınızı yapmak eskisi gibi zor değil. Tek tıkla olduğunuz yerden Akbank internet bankacılığı aracılığı ile başvuru formunuzu ilgili departmana gönderebilirsiniz. Akbank internet şubesine girdiğinizde krediye hemen başvur seçeneği karşınıza çıkacaktır. Burada ki bilgileri eksiksiz şekilde doldurarak gönderdiğinizde en kısa sürede Akbank müşteri temsilcileri size ulaşacak ve krediniz ile alakalı sonuçlandırmayı size bildirecektir.
  • Akbank Telefon Bankacılığı : 444 25 25 numaralı hattan Akbank müşteri hizmetlerine kredi başvurunuzu iletebilir anında başvuru sonucunuzu ve ne yapmanız gerektiğini de öğrenebilirisiniz.
  • Akbank Direkt Mobil Bankacılık : Akbank internet bankacılığı şifreniz var ise Direkt mobil uygulama üzerinden gelir belgesiz kredi için başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Direkt Kredi başvurusu yapmanız için son 6 aylık maaş bilgilerinizin güncel olarak banka sisteminde kayıtlı olması ve tabii ki Akbank müşterisi olmanız gerekmekte. Akbank ertelemeli kredi başvurusu için bu bankada en az 1 tane hesabınızın olması da şart.
  • Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Koşulları

Akbank’tan kredi başvurusu yapmadan önce gereken koşulları sağlayıp sağlamadığınızı kontrol etmeniz yerinde olacaktır. Ertelemeli ihtiyaç kredisi vade seçeneğinin 45 ay, ertelemesiz kredi seçeneğinde ise vadelerin 48 ay olduğunu hatırlatalım. Kredi faiz oranlarını, her başvuru kanalına göre değişkenlik gösterdiği için yanlış bilgi vermemek adına paylaşamıyoruz fakat %1,15’den başladığını belirtelim. Başvurunuzu Akbank şubeleri aracılığı ile yaparsanız farklı faiz oranları Akbank Direkt ile yaparsanız farklı faiz oranlarının uygulandığını sizde göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*