Acil Nakit Paraya İhtiyacım Var ( Ücretsiz Danışmanlık )

İnternet sayfalarının bir çoğunda bu konuya rastlamanız mümkün. Biz bu yazımızda sizlere acil nakit para nasıl bulabilirsiniz sorusuna ek olarak ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Bunun için yapmanız gereken yazımızı okumanız ve sonunda eğer bir çözüm üretememiş iseniz “yorum” kısmına mail adresiniz ile birlikte sıkıntıda olduğunuz konuyu detaylara girmeden belirtmeniz. Size finans uzmanı arkadaşlarımız anında geri dönüş yapacaktır. Unutmayın, Acil Nakit Paraya İhtiyacım Var ( Ücretsiz Danışmanlık ) hizmeti sadece mail yolu ile gerçekleştirilmektedir. Telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmamanız rica olunur. Herhangi bir kredi çıkartılır gibi bir durum söz konusu değildir, verilen bilgiler sadece yönlendirme amaçlı bilgilerden oluşmaktadır.

Bankalar ile Aranız Nasıl ?

Bankalarda ki itibarınızı öğrenmeniz öncelikle yapmanız gereken işlemler listesinin başında yer almaktadır. Bunu kolay yoldan öğrenmenin yolu ise kredi notu öğrenme servislerini kullanarak bankalar ile sağladığınız finans geçmişinizin karnesini yani Risk Raporunu öğrenmenizdir. Şu an için mevcut olan kampanyadan yararlanarak 1 Lira gibi bir rakama kredi notunuzu öğrenmeniz mümkün. Bunun için kredi notu sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacakgtır. Acil paraya ihtiyacım var diyen biri iseniz ve kredi notunuzu da öğrenmiş iseniz yapmanız gereken hangi seviyede olduğunuzu öğrenmektir. Kredi notunuz 0-1000 puan aralığında ise bu durumda bankalardan kredi alma şansınız oldukça düşük hatta imkansız olacaktır. 1000-1500 arası bir not ortalamasına sahip iseniz düşük miktarlarda kredi çekme konusunda biraz daha şanslısınız. Acil krediye ihtiyacım var diyen kişiler için bankalar dışında farklı alternatifler de bulunmaktadır. Tabi ki bunun için kamu görevlisi olmanız ve oluşturulan kuruma ait yardım sandıklarından faydalanmanız gerekir.

Sorgulama yaptığınızda bankalar ile aranızın pek de iyi olmadığını öğrenmeniz durumunda umutlarınızı kesmeyin. Acil nakite ihtiyacım var diyen kişiler için çözüm yolları mevcut. Bu çözüm yollarından bir tanesi de maalesef senetle para bulma yoludur. Bu yol tefeci olarak adlandırılan kişiler üzerinden gerçekleşeceği için pek önerilen bir çözüm değildir. Fakat, her ne kadar yanlış olduğu vurgulansa da bazen hayat maddi sıkıntıları önümüze koyar ve işin içinden çıkılmaz bir hal alır. Acil nakit bulma konusunda bankalardan da yararlanamadığımızda çözüm tefeci tabir edilen kişilerden geçer. Acil kredi ihtiyacı olan kişilerden iseniz tefeci arayışına girebilirsiniz burada dikkat etmeniz gereken nokta, boş senede imza atmamaktır. Karşılıklı bir ödeme planı oluşturarak senetlerin doldurulması güvenliğiniz açısından önem arz etmektedir.

Senetle Kredi Veren Bankalar

Ziraat Bankası, Tekstilbank ve Aktifbank senet karşılığı kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarınız için ticari senetlerinizi bu şekilde nakde çevirmeniz mümkün.

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*