48 Ay Vade İle Kredi Veren Bankalar

48 Ay Vade İle Kredi Veren Bankalar

Sizler için 48 ay vadeyle kredi veren bankaları araştırdık. Güzel sonuçlara varıldı elbette tüm bankaları inceleyerek bir bütüne varmaya çalıştık ve eğer aramış olduğunuz başlık adı altında yazıyorsak yazımızı okumanızı sizlere büyük bir istekle öneririm. Öncelikle ihtiyaç kredisi vadelerinin 48 aya çıktığını sizlere müjdelemek isterim. Bu daha fazla rahatlık demek sizlere rahatlık getiren bankaları araştırdıkta diyebiliriz. Artık müşteriler ihtiyaç kredisi kullanırken 36 ay yerine 48 ay vadeli kredi çekebilecektir. Artık sizlerde beklemeden 4 yıllık uzun vadeyle bireysel ihtiyaç kredisi çekebilmektesiniz. Çekeceğiniz bu bireysel ihtiyaç kredisi sizlere tam tamına 4 yıl yani 48 aylık esnek ödeme seçenekleriyle gelecek ve büyük ölçüde sizlerden stresinizi alacaktır.

48 Ay Vadeyle Kredi Veren Bankalar;

  • HALKBANK
  • VAKIFBANK
  • ZİRAAT BANKASI
  • GARANTİ BANKASI
  • TEB (TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI)
  • ŞEKERBANK
  • AKBANK
  • İŞ BANKASI
  • ING BANK

Halkbank

100.000 TL’ lik bir kredide 48 ay vadeyle birlikte kredinin 52 TL’ lik dosya masraflı onanın aylık olarak işlenen faiz oranı %1,43 civarındadır. Dosya masrafsız kredi çekmek isteyen vatandaşlar ise %1,49 civarında faiz oranı karşınıza çıkacaktır. Halkbank bu konuda dikkatleri üstüne çekerek yazacağımız il banka olarak adını listemizde ilk sıraya taşımıştır. İstikrarı ile de hem ekonomik olarak Türkiye`mizi hem de vatandaşımızın yüzünü güldürmüştür.

Vakıfbank

50.000 TL’ye kadar 3 ile 48 ay vadeler arasında %1,20 faiz oranı, 50.000 TL, 70.000 TL arasında %0,19 oranında faiz talep edilir. Vakıfbank da kredi tahsis ücreti olmayan 48 ay taksitli 70.000 TL’lik kredi için %1,27 civarında faiz ödersiniz. Vakıfbank ise bu rakamlarla adeta müşterilerin şubelerine gelmesi ilgi odağı haline gelmiştir ve bankacılık sektöründe önemli bir noktaya gelmiştir. Vakıfbank`ın bu konuda gösterdiği çaba tamamıyla müşterileri içindir.

Ziraat bankası

Ziraat Bankası da 48 ay vade ile kredi veren bankalardandır. 50.000 TL’ lik bir kredi çekmek isteyen kişi için banka %1,49 masrafsız tüketici kredisi verirken, masraf alması halinde 48 ay vade ile %1,44 faiz oranın düşürmektedir. Eğer ki Ziraat Bankasının çalışanlarından biriyseniz ya da eskiden beri bu bankanın müşterisiyseniz bu faiz oranlar %1,30 oranlarına kadar düşürebilmektesiniz. Oranlarda gördüğünüz gibi yüksek Ziraat bankası da kredi miktarını yüksek tutup faizi düşürmeye çalışmıştır.

Garanti bankası

Garanti Bankası da 48 ay vade ile kredi verebilmektedir. Gelen düzenleme ile Garanti Bankası 36 ay olan vadeleri 48 aya çıkarmıştır.  Tüketicilerine bu krediyi sunan Garanti Bankası %1,27 gibi düşük oranlardan başlayan faiz oranlarıyla kredi vermektedir. bukrediyi alırken banka dosya masrafı adına 150 TL’lik ödeme isteyen Garanti Bankası 4 yıllık vadelerde 300 TL sigorta masrafı almaktadır. Geri ödeme miktarınızın toplamı ise değişmektedir.  Garanti bankası her zaman avantajları ile bilinen bir bankadır. Avantajlar ve kampanyalar olarak başta olan garanti bankası 48 aylık ihtiyaç kredisi içinde süper fırsatları müşterilerinin önüne koymuştur.

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası)

Türkiye Ekonomi Bankası da gelen yürürlükten itibaren müşterilerine 48 ay vade ile kredi vermektedir. TEB bu krediye başvuracağınız zaman yanınızda bir gelir belgesi ve nüfus cüzdanınızı bulundurmanızı istiyor. Kimlik belgeniz yok ise T.C kimlik numarası ehliyetiniz de kabul görmektedir. TEB bankalarına giderek gereken başvuruyu tamamlamanız sonucu onayı beklemeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgilenmek için bankanın müşteri temsilciliğine ulaşarak uzun vadeli kredi hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*