Kredi Notu Düşüklere Aktif Bank N Kolay Kredi

Aktif Bank adını sıkça duyduğumuz ve son zamanlarda reklamları ile daha da popülerliği artan bir banka. Adını sıkça duymaktan öte “ kredi notu düşüklere kredi veren banka “ ünvanını da elinde bulunduruyor. Banka, kampanyalarını sıkça duyurduğu N Kolay Kredi paketi ile kredi başvurusu yapmak isteyen tüketiciler için güzel bir alternatif. Kredi Notu Düşüklere Aktif Bank N Kolay Kredi ile kredi çekmek mümkün.

N Kolay Kredi Başvurusu

Başvuru işlemleri de kredi ürününün adı kadar kolay aslında Aktif Bank resmi web sitesi üzerinden kredi başvuru işlemleri dakikalar sonra onaylanıyor ve kredi kullanımınız gerçekleşiyor. “ Kredinin En Kolay Hali “ sloganı ile yola çıkan Aktif Bank birkaç adımda kredi fırsatını sizlere sunuyor. Şimdi N Kolay Kredi başvurusu için ne yapılması gerektiğini sizlerle paylaşalım.

  • Siteye giriş yapıyoruz

n-kolay-kredi-basvuru-1

  • Ana ekranda bulunan form üzerine istediğimiz kredi tutarını ve geri ödeme vadesini belirliyoruz. Daha sonra “ paranı hemen al “ butonuna tıklıyoruz.

n-kolay-kredi-basvuru-2

  • Karşımıza çıkan formda ki bilgileri doğru bir şekilde doldurup “kredi hazırla” butonuna tıklıyoruz. Bizden istenen bilgiler bu ekranda TC kimlik numarası, cep telefonu numarası ve mail adresi.

n-kolay-kredi-basvuru-3

  • Bu ekranda bizden cep telefonuna gelen onay kodunu girmemiz istenecek. Gelen kodu yazıp “devam” ediyoruz. Kredi başvurusu olumlu değerlendirilen kişiler anında kredi kullanımını gerçekleştirirken, herhangi bir yasal takip sürecinde olan kişilerin maalesef kredi cevabı olumsuz olarak bildirilecektir. Bu aşamada banka size ne yapmanız gerektiği konularda da yardımcı bilgiler içeren bir metin hazırlayacak bu sayede kredi çekememe durumunda ne yapmanız gerektiğini bilmiş olacaksınız.

n-kolay-kredi-basvuru-4

N Kolay Kredi Başvurusu Onaylandı Parayı Nasıl Alacağım?

Kredi başvurusu onaylanan kişiler paralarını haftasonu da dahil anında kullanabilirler. Bunun için şu kanalları tercih edebilirsiniz:

  • Aktifbank müşterisi iseniz internet bankacılığı adımını kullanarak paranızı görebilir, Aktifbank müşterisi değil iseniz başka bir hesaba yine internet bankacılığı üzerinden transfer edebilirsiniz.
  • N Kolay Kart sahibi iseniz herhangi bir Aktifbank veya ortak atm noktalarından paranızı 7/24 çekebilirsiniz.
  • PTT şubelerinden herhangi bir ücret ödemeden kimliğiniz ile paranızı çekebilirsiniz.
  • N Kolay Kartınız var ise tüm nakit işlemlerinizde pos üzerinden kullanabilirsiniz.

N Kolay Kredi Faiz Oranları

Örnek Kredi Miktarı Taksit Faiz Vade Tutarı
2.000 TL 12 Ay %1,79 190,84 TL
2.000 TL 24 Ay %1,79 107,52 TL
2.000 TL 36 Ay %1,79 80,34 TL
2.000 TL 48 Ay %1,79 67,18 TL

 

Kredi Notu Düşüklere Aktif Bank N Kolay Kredi

Herhangi bir yasal takip sürecinde değilseniz kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar konumunda olan Aktifbank sayesinde kredi alma şansınız yüksek. Eğer düşük kredi notuna sahip iseniz, yapmanız gereken kredi tutarını düşük tutmak bu sayede daha fazla şans elde etmiş olursunuz ve unutmayın eğer çektiğiniz düşük miktarlı kredi taksitlerini düzenli öderseniz daha sonra ki kredi talepleriniz de yüksek miktarlı kredileriniz için olumlu sonuç çıkacaktır.

https://youtu.be/-xYlYcK16vk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*