Bloke Teminatlı Kredi Kartı İle Kredi Notu Yükseltme!

Bloke teminatlı kredi kartı ile kredi notu kolay bir şekilde kredi notu yükseltme işlemini yapabilirsiniz.Bankalara tarafından verilen bu kart ile kredi notu yükseltme artık oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir çok web sitesi bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar adında başlıklar açmış ancak siteye girdiğinizde sadece zaman kaybı yaşıyorsunuz. Çünkü internet siteleri dahi hangi bankanın bloke teminatlı kredi kartı verdiğini bilmiyor. Öncelikle Avrupa bankalarında bu kredi kartlarının kullanımı oldukça yüksektir. Özellikle kredi notu düşük kişilerin kredi notu yükseltme işlemleri için bu kartları tercih etmektedir. Burada vereceğimiz bilgilerin hiç bir web sitesinde olmadığını söyleyerek giriş yapmak istiyoruz.

Yasal takibe düşmüşseniz kredi notunuz sıfırlanmış, bütün bankaların kapıları sizlere kapatılmıştır. Bu nedenle kredi kartı veya kredi başvurularınız hep olumsuz bir şekilde sonuçlanmaktadır.  Kredi notu yükselmek istiyorsunuz ancak kredi notu yükseltme işlemleri yasal takiptekiler için bu süre 2 yıla kadar bulabilir. Bu neden kısa bir zamanda bu süre 3-4 ay içerisinde kredi notu yükseltme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle bloke teminatlı kredi kartı almadan yasal takipte devam eden hiç bir dosyanızın olmaması gerekmektedir. Eğer yasal takipte dosyanız var ve siz bu şekilde kredi notu yükseltmek istiyorsanız, kusura bakmayın ama sadece boşa kürek çekmiş olursunuz. Bütün dosyalarınızı kapattıktan sonra Kuveyt Türk bankasına gidin ve bir hesap açtırın, Hesabınızı açtırdıktan sonra 1.000,00-2.000,00 TL arasında para yatırınız. Paranızı yatırdıktan sonra bloke teminatlı kredi kartı almak istediğinizi belirtin.  Müşteri temsilcisi bir kaç dakika içerisinden size kredi kartınızı verecektir. Kredi kartı limiti sizin hesabınızda ki limittir. Yani yaptığınız harcamalar aslında hesabınızda yapmaktasınız.

Kredi kartınızı aldıktan sonra yaptığınız bütün alışverişlerde bu kartı kullanın, ay sonunda limitini doldurun, sonra tekrardan gidip para yatırın, bu şekilde 3-4 ay devam etmeniz halinde kredi notunun yükseldiğine şahit olacaksınız. 3-4 ay devam ettikten ve kredi notunuz yükseldikten sonra başka bankalara giderek kredi veya kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notu yüksek olduğu için bankalar size sevecen davranacak ve istediğiniz kredi veya kredi kartını kolaylıkla verecektir.

İşte bloke teminatlı kedi kartı ile kredi notu yükseltme bu kadar basit, yasal takipte olsanız dahi kısa bir süre içerisinde kredi notu yükseltme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. Kara Listeye düşenlere 5 kolay adımla Kredi almak - Banka Kredi Notu
  2. Kara Listeye düşenlere 5 kolay adımda Kredi almak - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*