Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü Ayrıcalıkları

Ziraat Emeklilik ürünlerinden Pırlanta Bireysel Emeklilik Planı çerçevesinde hizmet alan herkes Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü Ayrıcalıkları dünyasına girebilir. 350 TL ve üzeri katkı payı ödeyen Kamu Hastanelerinde kadrolu olarak çalışanlar için ayrıca kampanya yürüten Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü hakkında ayrıcalıklar ve kampanya detayları yazımızda sizlere aktarılmıştır.

Özellikle son dönemde Bireysel Emeklilik Sistemi oldukça rağbet görmüştür. Özellikle çalışanların gelecekte iki yerden emekli maaşı sahibi olacaklarını düşününce, popüler olmasına şaşırmamalı. Üstelik bireysel emeklilik sisteminde yatırılan her katkı payına devlet de ek olarak %25 veriyor. SGK’lı değilseniz yani çalışmıyor veya serbest meslek sahibi iseniz yine bu sistem üzerinden emekli olma şansınız mevcut. Bireysel Emeklilik örneklerinden Ziraat Pırlanta Bireysel Emeklilik Planına dahil olan herkes Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü Ayrıcalıklarından faydalanabilir, üstelik bu kulübe giriş ücretsiz. Tabi bunun için 350 TL ve üzeri aylık katkı payı ödemeniz ve kamu hastanelerinden birinde kadrolu olarak çalışıyor olmanız gerekmekte. Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü’ne üye olmak için yapmanız gereken ise 444 97 00 hattını aramak veya Ziraat Emeklilik web sitesi yada android uygulaması üzerinden başvuruda bulunmak.

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü Ayrıcalıkları

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü kapsamında ayrıcalıklara sahip olabilir hem kendiniz hem de yakınlarınız bu ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz. Yeme içmeden alışverişe, araç ve konut bakımından kişisel bakıma, ücretsiz hizmetler ve indirimler bu kulüpte.

Bu özel ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya başlamadan önce  detaylı bilgi edinmeniz yararınıza olacaktır. Örneğin Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü’ne üye olduktan sonra 2 ay içerisinde bu üyeliğinizi sonlandıramayacağınızı ve en fazla bir yıl bu kulüpte kalabileceğinizi bilmelisiniz. Erkenden bu kulüpten çıkmanız halinde katkı paylarınızın devlet katkılarını e Ziraat Bankası yatırımlarından elde ettiğiniz payları da alamazsınız. Bu gibi bir çok detaylı bilgiyi 444 97 00 numaralı hattan edinebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*