Ziraat Bankası EFT Saatleri 2017

        Ziraat Bankası EFT Saatleri 2017-Hız ve para günümüz koşullarında hayati önem taşır. Bu iki unsurun öneminin en çok hissedildiği sektör ise kuşkusuz bankacılık sektörüdür. Müşteri memnuniyetini esas almak koşuluyla, para aktarımının bir hesaptan diğer bir hesaba aktarımının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi gerekir ve eğer bu; iki farklı banka arasında yapılan bir aktarım ise buna EFT adı verilir.

Banka üzerinden para transferi yapmak isteyen ekonomik birimlerin işlemlerini gerçekleştirebilmeleri ancak EFT ile söz konusudur. Para aktarımını gerçekleştirebilmek için ise ZİRAAT BANKASI EFT 2016 SAATLERİnin günün hangi zaman dilimine ait olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Ziraat Bankası, hafta içi her gün sabah 08.30 ile akşam 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Farklı çalışma saatlerinden, resmi tatillerden, hafta sonu ve diğer tatillerden kaynaklandığından dolayı aktarılamayan para, gelecek olan ilk iş günü içerisinde muhatap alınan banka hesabına aktarılacaktır.

Ziraat Bankası EFT Sorgulama

Belirlenen saatler arasında sorunsuz şekilde gerçekleştirilemeyen bir aktarım söz konusu ise bankanın 0444 0 000 numaralı telefonunu tuşlayarak çağrı merkezi ile irtibata geçebilir, EFT Sorgulama Yapabilirsiniz.. Bu sayede banka işlemleri sistem üzerinden kontrol edilebilir ve işlemler karşılıklı memnuniyet esasına dayanan koşullar altında daha sağlıklı bir şekilde sonlandırılabilir. Eğer para transferi esnasında kişinin kendisinden veya aktarımın yapıldığı bankadan kaynaklanmadıysa, paranın ulaşması gereken bankanın çağrı merkezinden telefon aracılığı ile yardım almak çok daha doğru sonuçlar doğuracaktır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*