Vakıfbank Taşıt Kredisi 2017

Vakıfbank Taşıt Kredisi 2017 Yıl Dönümüne Özel Kampanya – Arabasını yenilemek isteyen veya ilk defa araba almak isteyenler, Vakıfbank’ın 63. Kuruluş yılına özel taşıt kredisi kampanyası ile 0 km araba hayallerine kavuşabilirler. Özellikle yeni araba almayı hedefleyenler ya birikimlerini sağlam yapmalı yada bankalardan kredi kulamla yoluna gitmelidir. Bu anlamda, Vakıfbank’ın uygun faiz oranlı taşıt kredisi kampanyası tam da size göre olabilir.

Araç kredilerinde de konut kredisinde ki gibi faiz oranlarında indirimler yaşanmaya devam ediyor. Alım gücünün artması ve ekonomik kalkınma adına yapılan hamelelere Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası ile bir yenisi daha eklendi. Yakın zamanda beklenen, araçlarda ÖTV indirimine gidilmesi ile trafikte ki eski araçların kaldırılması ve ekonomik canlanmanın artması da sağlanacak. Vakıfbank Taşıt Kredisi 2017 yılı için, 63. Kuruluş yılına özel faiz oranları ile kampanya duyurdu.

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası ile %1,08’den başlayan faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçeneği ile araç almak artık daha da kolay. İster eşit taksitler ile geri ödeme planı oluşturun ister 3 ay ertelemeli taşıt kredisi almak isteyin isterseniz de 3 aydan 3 aya taksitlerinizi ödeyin. Geri ödeme planı oluşturmak size kalmış. Son taksiti balon ödemeli veya değişken taksitli ödeme seçeneği de Vakıfbank’ın 0 km araç kredisi kampanyasında mevcut.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank Taşıt Kredisi Kampanya Koşulları

Hayat sigortası zorunluluğu olmayan kredi de faiz oranları %1,08’den başlıyor ve 48 aya kadar vade seçeneği mevcut. Ayrıca kefilsiz taşıt kredisi kullanma hakkı sağlanıyor. Fatura değeri 50 Bin Lirayı aşan araçlar da 50 Bin Liraya kadar olan kısmı için %70, 50 Bin Liranın üstünde kalan kısmı için ise %50 kredi kullanım hakkınız var.

Krediye başvurular için Vakıfbank şubelerinden destek alabilirsiniz. Veya internetten başvuru formunu doldurarak kredi başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*