Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

İnsanlar için alışveriş denildiği zaman akla gelen ilk konu taksitlendirme. Bu nedenle de eğer ki siz bir işyeri açmayı tercih ediyorsanız ya da var olan bir işletmeniz varsa o zaman mutlaka bankalarla taksitlendirme konusunda anlaşma yapmanız gerekir. Müşterilerinize taksit seçeneği sunabilmeniz içinde mutlaka yazar kasa pos cihazı bulundurmanız gerekiyor. Bu sayede satışınızı yapmış olduğunuz ürünlerinizi taksitlendirebilecek ve daha fazla müşteri tarafından ilgi göreceksiniz. Müşterilerin taksitli alışverişleri tercih etmelerinin nedeni vade yapmaları ve bu yaptıkları vadeden de ekstra faiz almamalarıdır. Peki bankalar pos cihazı verirken nasıl bir avantaj tanırlar bunu inceleyelim. Ancak ilk olarak yazarkasa pos cihazı kullanmanın zorunluluğu ile ilgili ayrıntılarla başlayalım. 

Yeni nesil yazar kasa pos cihazı hangi iş yerleri için zorunlu? 

Eskiden alışverişlerde kullanılan yazar kasa cihazları vardı ancak onlar günümüzde kullanılmıyor. Çünkü yapabildikleri tek şey de fiş kesmek oluyordu. Eğer ki müşterinize taksit imkanı sunmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken şey de ekstra bir pos cihazı almak oluyordu.  Günümüzde bu tip cihazlar halen farklı işyerlerinde kullanılıyor ancak yeni nesil cihazlar artık daha fazla talep ediliyor. Bu yeni nesil cihazları tercih ettiğiniz zaman satış kaydınızı otomatik olarak oluşturabiliyor hem de vadesiz mevduat kartı ile alışveriş yapma olanağı sağlıyorsunuz. Bazı esnafın bu cihazları tercih etmemelerinin nedeni yeni bir masraf oluşturmamak ancak bu durumda da yeni sistemin avantajlarından yararlanmamış sayılıyorlar. 2016 yılından sonra vergi mükellefi olanların ise bu cihazı alma zorunluluğu bulunuyor.   

Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

Yeni nesil yazar kasa pos cihazı nasıl alınır? 

  • Öncelikli olarak maliye bakanlığından yeni nesil yazar kasa alabilmeniz için izin belgesi almanız gerekiyor. 
  • Cihazı almak istediğiniz bankaya başvuruda bulunuyorsunuz. 
  • Bazı bankalarda talep yoğunluğu nedeniyle yazarkasa anlık olarak bulunmuyor bu durumda ödeme işlemini gerçekleştirerek fatura kesebilirsiniz.   
  • Pos cihazını aldıktan sonra 90 gün içerisinde kayıt işlemini gerçekleştirmelisiniz. 
  • Cihazınız kendinize ulaştıktan sonra bankaya giderek uygulamayı cihaza yükletmeniz gerekiyor. 

Vakıfbank Pos Cihazı Kampanyası 

Vakıfbank müşterilerine her zaman kendilerini özel hissettirmekten yanadır. Bu nedenle de taleplerde her zaman hız ve karşılamaya özen gösterir. Pos cihazı almak istediğiniz de Vakıfbank’ ta size yardımcı olabilecektir.  

Garanti Bankası Yazar Kasa Pos Cihazları 

Garanti bankası bir çok öncülüğe imza atmış olan bankalar arasında yer alıyor. Daha çok esnafa ulaşabilmek ve onların sıkıntılarını hızlı bir şekilde çözebilmek adına Garanti Bankası pos cihazı veriyor.  

Türkiye Ekonomi Bankası (Teb) 

Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerine Sabit Ücretli POS, Ortak POS, Sanal POS, POS Plus+, Yazarkasa POS, DCC POS, Bonus POS paketleri ile hizmet veriyor.   

Yukarı da üç bankanın pos cihazı konusunda bilgi verdik ancak diğer bankalarında pos cihazı verdiklerini biliyoruz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*