Teknosadan İngbank Kredisi İle Telefon Nasıl Alınır?

Teknolojik rekabetin artması ile Türkiye pazarında oldukça güçlenen bilişim sektörü ve her geçen gün yeniliklerle karşımıza çıkan telefon modelleri, internetten alışverişin de yaygınlaşması ile tüketicileri alışverişe yönlendirmektedir. Fakat tüketicilerin cep telefonu alırken taksit şansının olmaması da çoğu kimsenin aklında ki telefona ulaşmasını engellemektedir. Bu noktada bankalar tarafından sunulan kredi ve kredi kartları, uygulanan kampanyalar ile cep telefonu alımını daha cazip ve kolay hale getirmektedir. Akıllı telefonunu yenilemek isteyen ve teknoloji merakı olan herkese bu yazımızda Teknosadan İngbank Kredisi İle Telefon Nasıl Alınır?  konusundan bahsedeceğiz.

Telefon Alma Detayları

Öncelikle yazımıza devam etmeden önce birkaç ufak ayrıntıyı sizlerle paylaşalım. Teknosa’dan alacağınız cep telefonu için %1,49 faiz ödersiniz ve alacağınız cep telefonunun fiyatına göre de vadelendirme yapabilirsiniz.

Teknosadan İngbank Kredisi İle Telefon Nasıl Alınır?  Örnek ile devam edelim; alacağınız cep telefonun fiyatı 1000 TL ise 12 ay vade kullanabilirsiniz, 2000 TL’lik bir cep telefonu için ise 15 ay vade kullanabilirsiniz. Faiz oranları sabit olup 15.000 TL’ye kadar cep telefonu dahil diğer tüm teknolojik ürünlerde kredi kullanım hakkınız bulunmaktadır. Cep telefonun yanında bir de TV aldınız diyelim, 5000 TL için 18 ay vade imkanınız var. Peki kampanyaya katılım için ne yapmak gerekir ?

Teknosa’dan Nasıl Taksitle Telefon Alınır ?

Teknosadan İngbank Kredisi İle Telefon Nasıl Alınır sorusunun cevabı ile devam edelim. Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir teknosa mağazasına giderek telefonunuzu beğenin daha sonra cep telefonunuzun mesaj bölümünden İngbank Teknokredi başvurusu için; TEKNOSA yazarak bir boşluk bırakın ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile birlikte 2229’a mesaj gönderin. Mesaj sonrası cep telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Bu onay kodunu telefonu almak istediğiniz teknosa mağazasında ki İngbank Hizmet Noktasında ki görevli ile paylaşarak gerekli evrakları imzalamanız gerekir. Bu noktadan sonra bankadan krediniz anında onaylanır ve alacağınız cep telefonu veya diğer teknolojik ürünlerin parası banka tarafından ödenir. Siz de daha sonra onaylanan kredi hesabınıza ilişkin ödeme tablosunu herhangi bir İngbank şubesinden veya internet bankacılığından öğrenerek, taksitlendirme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

1 Comment Posted

  1. Peki telefndan msj atnca banka kredi onayi vermeyince ne yapabilirm defalarca onay wermedi wermemesinin nedeni ne olabilir yardmci olursnz cok sewnrm.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*