TEB Bank CEPTETEB İnternet Şubesi Şifre Alma

TEB Bank CEPTETEB İnternet Şubesi Şifre Alma-Teknoloji devrinde artık bankalar masamıza, önümüze veya elime geliyor. Bankalar gelişen teknolojiye ayak uydurmak için büyük teknoloji firmaları ile çalışmakla beraber Ar-Ge çalışmalarını hızlandırmış bulunmaktadırlar. Bir çok bankalar Akıllı saatlerin yeni çıkmasına rağmen akıllı saatler için mobil uygulama yaparak bankacılık işlemlerinin yapılmasını kolaylaştırmaktadırlar.

TEB Bank İnternet şubesi ile  müşterileri bütün bankacılık işlemlerini, İnternet Şubesinden veya mobil şubeden hızlıca hiç bir sıra beklemeden yapmaktalar. TEB bank İnternet şubesine rağbeti iyice kızıştırmış, CETETEB girişimi ile müşterilerine çok güzel bir hizmet vermektedir. CEPTETEB başvurlarınız TEB bank intertnet şubesinden veya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayarak başvuru yaparak şifrenizi alabilirsiniz.

TEB bank ayrıca CEPTETEB  hesabını kullanan müşterilerinden hesap işletim ücreti kesmemektedir. TEB Bank CEPTETEB İnternet Şubesi Şifre Alma Şifre almak için bankanın İnternet sitesine girin sol üst köşede “Anında şifre” butonuna basınız, öncelikle şifre alabilmeniz için Kredi kartı veya banka kartınızın olması gerekmektedir. Eğer TEB müşteri değilseniz de müşteri başvurusundan bulunabilirsiniz buradan. Kart tipinizi seçtikten sonra devam butonuna tıklayınız. Bir sonra ki sekmede belirlediğiniz kartın bilgilerini giriyorsunuz. Onları girdikten sonra yine devam butonuna tıklıyorsunuz. Üçüncü sekmede de kişisel bilgileri isteniyor sizden kişisel bilgilerinizi girdikten sonra sms doğrulamasından sonra şifrenizi alıyorsunuz.

TEB bankası CEPTETEB internet şubesini gerek telefondan mobil uygulama yani, ios veya android uygulama olarak telefonunuza indirerek bankacılık işlemlerinizin hepsini yapabilirsiniz.  CEPTETEB internet şubesinden yapacağınız bütün işlemler daha uygun bir komisyon oranı ile yapacağını unutmayınız.

Sitemizden TEBbank ile ilgili site linkleri vermiyoruz, bunun yerine google’den veya www.teb.com.tr direk url yapıştırarak güvenli şekilde bankanın sitesine ulaşınız. TEB ile ilgili bütün sorunlarınız 0850 200 0 666 telefon şubesinden müşteri temsilcinize bildirebilirsiniz.

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. TEB Bank Sanal Kart Nasıl Kullanılır - Banka Kredi Notu
  2. CEPTETEB ihtiyaç kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır - Banka Kredi Notu
  3. TEB Bankası Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*