Şubat 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Güncel Liste

Aile ve Sosyal Bakanlığı tarafından sosyal devlet bilinci gereği, engelli ve bakıma muhtaç olan ve bu bakımı üstlenen kişilere verilen yardım olan evde bakım maaşı, her ay il müdürlüklerince ilgili kişilerin hesaplarına yatırılmaktadır. Şubat 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Güncel Liste yazımızın devamında sizlere sunulmaktadır.

Her ay her ilin evde bakım aylıkları çeşitli tarihlere yatırılmakta ve daha önceden bilinmemektedir. Genellikle Ziraat Bankasından bilgi edindiğimiz ve evde bakım maaşı yatan iller yazımızın sonunda ki yorumlardan hangi illerin yatırıldığı tespit edilmekte ve liste güncel tutulmaktadır. Yine bu yazımızda da her gün liste güncellenecek ve Şubat 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Güncel Liste yazısının altına eklenecektir. Sitemizi takip eden büyük bir ziyaretçi kitlesi mevcuttur ve bu sayede yardımcı olan tüm ziyaretçilerimizden edindiğimiz bilgilere dayanarak bakım maaşı yatan illerin listesine ekleme yapılmaktadır. Siz de takipçimiz olarak yazımızın sonunda ki yorum alanından veya sitemizin mail kanalından, paranız yattı ise bilgi verebilir diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Evde Bakım Maaşı Şubat 2017 Tarihinde Ne Kadar Yatacak?

Şubat ayında evde bakım aylığı 960 TL olarak hesaplara yatırılacaktır.

Evde Bakım Maaşım Yattı mı? Nereden Öğrenebilirim?

Şubat 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Güncel Liste sayfamızı sürekli takip etme şansınız yok ise size farklı bir yöntem belirtmek isteriz. Öncelikle maaşlar Ziraat Bankası aracılığı ile yattığı için eğer internet bankacılığı kullanıyor iseniz, bu kanaldan da maaşınızın yatıp yatmadığını sorgulayabilirsiniz.

SMS ile Evde Bakım Maaşı Sorgulama Nasıl Yapılır?

BAKIYE yazarak 4747’ye mesaj atarak Ziraat Bankası bakiyenizi öğrenebilir bu sayede maaşınızın yatıp yatmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca edinilen bilgiye göre bu ay İstanbul da maaşların hesaplara erken yatırılacağı öğrenilmiştir.

Güncel Liste ( anında il bilgileri eklenecektir ) 11.02.207

Amasya – Aksaray – Kırklareli – Afyon – Rize – Tokat – Giresun – Uşak – Çankırı – İzmir – Malatya – Kırşehir

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*