QNB Finansbank Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

QNB Finansbank tarafından şubesiz bankacılık yolunda atılan adımlardan olan enpara digital bankacılık sektöründe öncü olan uygulamalardandır. Şubede oluşacak masraflar olmadığı için bir çok işlem de bu uygulama sayesinde ücretsiz gerçekleştirilmektedir. Bunlara örnek havale, eft ücretleri, hesap işletim ücretlerinin alınmaması gösterilebilir. Enpara bu ve benzeri bir çok işlem için ücret almaz iken, dileyen müşterilerine de bankamatik kartı göndermektedir. Bu sayede bir çok acil ihtiyacınızı ve işlemlerinizi ortak atmlerden veya QNB Finansbank bankamatiklerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu kart sayesinde dilediğiniz alışverişi de pos makinelerinden geçirerek hesabınızda para olduğu müddetçe kolaylıkla yapabilirsiniz. Enpara ile faturalarınız veya diğer banka kartı ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı da vermeniz mümkün. Başka ne gibi hizmetleri var diye baktığımızda öne çıkan özelliklerinden biri de enpara’da özel faiz oranlarının uygulanması göze çarpıyor. Tüm bu özellikleri ile digital bankacılıkta bir adım önde bulunan QNB Finansbank Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

QNB Finansbank Enpara Hesabı Açmak

Enpara hesabı açtırmak için iki yöntemden söz edebiliriz. Bunlardan ilki en yakın QNB Finansbank şubesine giderek talebinizi iletmek ikincisi ise enpara.com adresinden başvuru yapmak. Tabi ki en kolay ve hızlı yöntem, internet üzerinden yapacağınız başvuru. Bunun için neler yapmanız gerekli, adım adım aktarıyoruz.

İnternetten Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Öncelikle enpara web sitesine giriş yapıp anasayfa da bulunan müşteri olmak istiyorum bölümünde bulunan mavi yazılı başvur butonuna tıklayınız.

enpara-hesap-acma-1

Tıklama yaptığımızda bize doldurmamız gereken bir form çıkartılacak. Bu form da kimlik numarası, baba adı, doğum tarihi, adres bilgisi, iletişim bilgileri, eğitim bilgileri gibi bir takım bilgiler istenecek. Bu bilgilerin girilmesi sonrası başvuru işlemlerinin ilk adımı bitmiş olacak. Sonrasında ise, form da belirtmiş olduğumuz adrese bir enpara yetkilisi gelecek ve bize sözleşme ayrıntılarını ileterek kabul etmemiz halinde işlemler tamamlanacak.

enpara-hesap-acma-2

QNB Finansbank Enpara Hesabı Nasıl Açılır? Sorusunun ikinci yolu da şubeye giderek müşteri temsilcisi sıra numarası alarak, personel yardımı ile sözleşme doldurularak başvurunun tamamlanması. Sonrasında siz de artık diğer binlerce kişi gibi enpara müşterisi olarak tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*