Paragaranti Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Yatırımcıların, paralarını paragaranti hisse senedi, yatırım fonu, paragaranti döviz, bono gibi alanlarda kullanmak istediklerinde yardım alabilecekleri hizmetlerden birisi de Garanti Bankası tarafından kurulan Paragaranti web sitesidir. Peki; Paragaranti nedir ? Paragaranti ile Garanti Bankası müşterileri, hisse senedi ve diğer yatırım araçları ile ilgili internet şubesi desteği ile hizmet yapabilmekteler. Ayrıca , Garanti Bankası müşterisi olmasalar dahi anlık piyasa verilerine herkes ulaşabiliyor. Bu sistem sayesinde anlık borsa verilerini takip edebilir, son gelişmelere anlık ulaşabilirsiniz.

Paragaranti Nasıl Kullanılır ?

Paragaranti hizmetlerinden sınırsız yararlanmak ve işlem yapmak için elbette ki Garanti Bankası müşterisi olmanız gerek. Paragaranti hesabını açmanız için Garanti Bankası internet şubesinden bir yatırım hesabı açmalı yada mevcut yatırım hesabınızı seçmelisiniz. Eğer herhangi bir yatırım hesabınız yok ise banka tarafından size gönderilen yatırım hesabı sözleşmesini doldurarak hesabınızı aktif etmelisiniz. Sonrasında gerekli bilgiler ile birlikte paragaranri sistemine girişiniz sağlanacaktır.

Paragaranti Hisse Senedi

Paragaranti sistemine giriş yaptıktan sonra paragaranti döviz, paragaranti hisse senedi gibi menüler karşınıza çıkacak, örneğin hisse senedi altında sade ara yüzü ile aşağıda ki gibi bir Paragaranti hisse senedi sayfası  sizi bekliyor olacak.

paragaranti1

Bu sayfadan anlık şirket haberlerine, en çok artan ve en çok azalan hisse senedi verilerine, yatırım hesabınızda varsa hisse senedi kar-zarar tablosuna, hisse senedi ve borsa grafiklerine, piyasa yorumlarına ve teknik analiz bilgilerine erişebilirsiniz.

Paragaranti Yatırım Hizmetleri

Paragaranti ile hisse senedi analizi ile size hangi hisse senetleri daha avantaj sağlayacaktır bilgisi de ulaşır. Paragaranti portföy yönetimi ile hangi yatırıma yönelmeniz konusunda destek sağlar. Garanti Bankası sizin adınıza bir değerlendirme yaparak yeni borsaya başlayan müşterilerine kolaylık sağlar.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*