Mobil Bankacılık GarantiOne

18 – 25 yaş arası yaş grubu için Garanti Bankası tarafından hazırlanmış mobil bankacılık uygulaması GarantiOne .

2013 yılında hayata geçirdiği igaranti mobil uygulamasını kaldıran Garanti Bankası, gençler için oluşturduğu uygulama ile yoluna devam ediyor. iGaranti uygulamasının adı bundan sonra GarantiOne olarak uygulama indirme platformlarında yerini aldı.

Bankadan müşterilerine gelen SMS ‘de mevcut iGaranti kullanıcıların GarantiOne’yi 18 – 25 yaş arası olmasa da kullamaya devam edecekleri belirtilirken, bundan sonra ki süreçte ise 25 yaş üstü yeni kullanıcılar bu hizmetten yararlanamayacak.

GarantiOne Nedir ?

18 – 25 yaş arası gençler için oluşturulmuş bir mobil uygulamadır. Bu uygulama ile para transferleri için ücret ödemezsiniz, sürpriz indirimlerden faydalanabilirsiniz , tüm harcamalarınızı görebilir ve harcama limitlerinizi kontrol edebilirsiniz.

GarantiOne Nasıl Kullanılır

Aslında iGaranti kullanıcıları bilir, çok kullanışlı ve sade bir arayüz tasarımına sahip olan iGaranti’den daha anlaşılır ve enerjik bir tasarım sizi bekliyor olacak GarantiOne’de. Platforma müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, hesap durumunuzu gösteren bir anasayfa ile karşılaşacaksınız. Burada mevcut bakiye durumunuz, yeni bir hesap açma veya şimdi biriktir gibi fonksiyonel tuşlar mevcut.

GrantiOne Menüsünde Neler Var ?

Menü ana başlıkları; ürünler, işlemler, kampanyalar, hediye gönder, harcamalar, başvurular, ayarlar ve yardım şeklinde sıralanmış.

  • Ürünler : Bu bölümde hesaplarınız , kartlarınız ve kredileriniz ile ilgili detaylara ulaşmanız mümkün. Burada mevcut olan hesaplarınıza ait hesap özeti gibi işlemleri yapabilir, kredi kartınız varsa ödeme, hesap özeti, ay içinde ki harcamalarınızı takip edebilir yada kredi kullanmışsanız detaylarına ulaşabilir veya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • İşlemler : Para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, tüm ödemelerinizi yapabileceğiniz, döviz ve altın alabileceğiniz ve QR kodu ile para çekme işlemi yapabileceğiniz bölüm .
  • Kampanyalar : GarantiOne’ye özel tüm kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sinemadan, market alışverişine, giyimden eğlenceye, restoran harcamalarından tatil ihtiyaçlarınıza kadar her alanda çeşitli indirimler mevcut.
  • Hediye Gönder : Sevdikleriniz için bir çok farklı markadan istediğiniz tutarda hediye çeki satın alarak mesajınız ile birlikte gönderebilirsiniz.Örneğin bir kahve ve tatlı, 12 Liraya hediye çekinizi seçip mesajınız ve görüntünüz ile birlikte sevdiklerinize yollamanız mümkün.
  • Harcamalar : Bu bölümde yapmış olduğunuz harcamalarınızı takip edebilirsiniz.
  • Başvurular : Bu bölümden daha önce yapmış olduğunuz başvuru durumlarını takip etmeni yanı sıra, e-vadeli hesap açılışı, vadesiz hesap açılışı, kredi kartı başvuru işlemleri,paracard başvurusu ve kredi başvurularınızı da gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ayarlar : Bildirim ayarlarınız, giriş ayarlarınız gibi seçenekleri buradan değiştirmeniz mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*