Kredi Notu Öğrenme 1 Lira

Son zamanların en çok konuşulan ve hakkında bilgi edinmek istenen kavramı kredi notu, bireylerin ve kurumların finansal geçmişini analiz eden ve bu analize göre kişiye özel bir puan oluşturan veri niteliğidir. Bu şekilde oluşturulan puanlama ile hem kendinizi finansal açıdan takip etme imkanına kavuşursunuz hem de bankalar sizin hakkınızda daha kolay yoldan bilgi sahibi olurlar. Kredi notu öğrenme işlemi ise Findeks kuruluşu ile mümkün olabilmekte. Dönemsel kampanyalar ile müşterilerine daha uygun koşullarda hzmet vermeyi amaçlayan kuruluştan 31 Aralık 2016 tarihine kadar BKM Ekspress ile Kredi Notu Öğrenme 1 Lira .

Kredi Notu Öğrenme İşlemi BKM Ekspress ile Nasıl Gerçekleştirilir ?

Yapmanız gereken işlemler aslında çok basit. Öncelikle bir findeks üyeliğiniz ve BKM Ekspress üyeliğiniz olmalı. Peki bu işlemler nasıl gerçekleştirilir ? Findeks resmi web sitesine giriyoruz ve ana sayfanın hemen sağ üst kısmında bulunan “üye ol” butonuna tıklıyoruz. Çıkan sayfada “normal üyelik” bölümünden bilgilerimizi girerek formu dolduruyoruz eğer herhangi bir GSM operatöründe mobil imza aboneliğimiz var ise bu işlemi “mobil imza üyelik” kısmından da tamamlayabiliriz. Bizden istenen bilgileri girdiken sonra telefon numaramıza onay kodu iletilecek ve ardından parola oluşturma talebi sonrası artık kredi notumuzu öğrenmeye hazırız. Fakat, kredi notu öğrenme ve risk raporu oluşturma bu aşamada 9 Lira. Şimdi bu miktarı 1 Liraya düşürerek aynı hizmetten nasıl yararlanırız bakalım.

BKM Ekspress web sitesine giriyoruz ve sağ üst kısımda bulunan “üye ol” linkine tıklıyoruz. Burada açılacak olan sayfada bizden e-posta adresi, şifre oluşturma ve TC kimlik no dışında bir kredi kartı bilgisi girilmesi istenecek. Bu tamamen güvenli bir işlemdir ve BKM Ekspress kontrolü altındadır. Burada ki amaç, internetten yapılacak diğer alışverişlerinizde kart bilgilerinizi tekrar girmekten kurtulmak ve güvenli şekilde alışverişinizi tamamlamaktır. BKM Ekpsress’e üye olup kart bilgilerinizi de tanımladıktan sonra cep telefonunuza gelen onay kodu ile işlemler tamamlanacaktır.

Kredi Notu Öğrenme 1 Lira Kampanyasından Faydalanma

Bkm ekspres’e üye olup kredi kartımızı da tanımladıktan sonra tekrar findeks internet sitesine giriyor ve üyelik girişi yapıyoruz. Daha sonra “kredi notu öğrenme ve risk raporu oluşturma” adımından devam ediyor ve en son ödeme kısmına geldiğimizde mutlaka “bkm ekspres ile ödeme” seçeneğini seçiyoruz. Bu aşamadan sonra devam ettiğimizde bizden sadece bkm ekspres üyelik girişi bilgileri istenecek ve kredi kartınızdan otomatikman 1 Lira kesilerek kredi notunuz ve risk raporunuz hem cep telefonunuza hem mail adresinize hem de internet sitesi ekranına gelecektir. Bu sayede sizde Kredi Notu Öğrenme 1 Lira kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Unutmayın !

Bu kampanyadan her birey sadece bir defa faydalanabilir ve kampanya dönemi bitiş tarihi şu an için 31.12.2016’dır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*