Kredi Kartı Yılbaşı Kampanyaları

2016 yılına veda ederken bankalar kampanyaları ile 2017 yılına herkesten önce merhaba diyor. Her banka farklı kampanyaları ile ses getiriyor. Bankaların kampanyalarını takip etmek ise hayli güç, reklamlarda olmayan diğer kampanyaların kaçırılmaması adına yazımızda sizlere yeni yıl kampanyalarından bahsedeceğiz. İşte bankaların Kredi Kartı Yılbaşı Kampanyaları .

Axess Yeni Yıl Kampanyası

Axess her yıl olduğu gibi bu yılda kart numarasının son 2 rakamı kadar chip para vaad ediyor. Bu kampanya da minimum kazanabileceğiniz chip para 50 TL. Yani son iki rakamı 01 olan da 49 olan da 50 TL chip para alacak. Bunun için yapılması gereken işlem ise 150 TL ve üzeri 5 alışveriş gerçekleştirmek. Axess yeni yıl kampanyası 31 Aralık 2016 da sona eriyor. Kampanyanın bir diğer güzel yanı ise, alışverişlerin ayrı günlerde olmasına gerek yok. Ve alışveriş yaptığınız yerin axes üye işyeri olup olmaması da önemli değil.

Axess yeni yıl kampanyası için katılımda bulunmak istiyor iseniz “YENIYIL” yazıp 4566 numarasına mesaj göndermeniz yeterli.

Kredi Kartı Yılbaşı Kampanyaları Bonus

2017 Şerefine 2 de 1 17 TL Bonus Yeni Yıl Kampanyası

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kampanya açıklaması en çok beklenen kartlardan biri bonus kart idi. Türkiye’de en çok kullanıcısı bulunan kartlardan olan Bonus kart, 2017 yılı için muhteşem bir kampanya duyurdu. Bonus üye işyerlerinden gerçekleştireceğiniz ( market,akaryakıt,giyim,kozmatik,elektronik ) 100 TL ve üzeri her ikinci alışverişte 17 TL bonus hediye toplam da ise sms ile katılan kullanıcılara 51 TL, bonus flaş uygulaması ile katılan kullanıcılara ise 60 TL bonus hediye edilecektir. Son katılım tarihi 31 Aralık 2016. Kampanyaya bonus flaş uygulaması üzerinden ya da “KAZAN” yazıp 3340’a mesaj atarak katılmanız mümkün.

Denizbank Bonus kart yeni yıl kampanyasına katılım için KAZAN yazıp 3280’e mesaj göndermeleri gerekirken TEB Bonus yeni yıl kampanyası için 4616’ya mesaj atılması gerekmekte.

CardFinans Yılbaşı Kampanyası

Cardfinans kredi kartı yeni yıl kampanyası ile her 100 TL lışverişe 10 TL toplamda ise 200 TL para puan hediye. Kampanyadan cardfinans iye işyeri olmayan yerlerden yapacağınız alışverişlerde de para puan kazanabilrsiniz. Ayıca ayrı günlerde şartı da bulunmamakta. Kampanya katılım için YENIYIL yazarak 2273’e mesaj atmalısınız. Son gün 31.12.2016

Maximum Kart Yılbaşı Kampanyası

Kredi Kartı Yılbaşı Kampanyaları son duyurularla devam ediyor. Tek çekim ve taksitli işlemlerde dahil olmak üzere, ayrı gün sınırı olmadan yapacağınız her 100 TL alışverişe 10 TL maxi puan hediye. Kampanya katılım için “YENIYIL” yazarak kartınızın son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye mesaj atmalısınız. Ziraat Bankasına ait kartlarda ise 4757’ye mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Son katılım tarihi 31 Aralık.

Paraf Kart Yılbaşına Farklı Bir Kampanya Duyurdu

Paraf kart ile yapacağınız beyaz eşya ve elektronik sektöründe ki 750 TL ve üzeri harcamaya 40 TL 1500 TL ve üzeri harcamaya 75 TL paraf para hediye. Kampanyaya sadece paraf üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerle katılabilirsiniz. YILBASI yazarak kartınızın son 6 hanesi ile birlikte 3404’e mesaj göndermelisiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*