Kredi Kartı ile AOF Ödeme Yöntemi

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi kayıt işlemlerini Vakıfbank aracılığıyla aşağıda ki yöntemlerden birini seçerek yapabilirsiniz. Başvuru detaylarında ise, ödeme için yaptığınız kanaldan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasını muhakkak yazmalısınız. Halk bankası şubelerinden yada Vakıfbank şube ve internet bankacılığı yardımı ile AOF ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile AOF ödeme yöntemi yeni çıkan ve oldukça kolay yöntemlerin başında gelmektedir. İşte AOF ödemelerini yapabileceğiniz kanallar.

  • Şubeden yapılan ödeme
  • Kredi kartı ile AOF ödeme

İktisat ve işletme fakültelerinin lisans ve ön lisans programlarında öğrenim gören Açıköğretim öğrencileri geçmiş dönem borçları da dahil kredi kartı ile hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilmektedirler. Bunun için yapmanız gereken Anadolu üniversitesinin resmi internet sayfasından, TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yaparak Kredi kartı ile AOF ödeme seçeneğini kullanmaları yeterli. Herhangi bir bankanın banka veya kredi kartını kullanabilirsiniz.

  • İnternet bankacılığı aracılığı ile ödeme
  • Kartlı veya kartsız fark etmeksizin ATM üzerinden ödeme
  • Telefon bankacılığı yardımı ile ödeme

aofodeme

Vakıfbank Üniversite Harç Ödemeleri

Vakıfbank müşterisi olsun olmasın tüm üniversite öğrencileri harçlarını Vakıfbank’tan masrafsız olarak yatırma işlemini gerçekleştirebilir. Kendi harç ödemeleriniz haricinde başkasının harç ödemesini de Vakıfbank bankamatikleri ile ödemeniz mümkün.

Kartsız harç ödemesi için Vakıfbank bankamatikten giriş tuşuna basınız, menüden ödemeler adımını takip ederek üniversite işlemini seçiniz ve üniversite kodu – öğrenci numaranızı girerek ödeme işlemini tamamlayınız.

Kartlı ödeme yönteminde ise Vakıfbank kartınız ile giriş yaptıktan sonra ödemeler bölümünden üniversite seçeneğini seçip öğrenci kimlik numaranızı girerek işlemi tamamlayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*