iGaranti Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Garanti Bankası iGaranti Uygulaması

Akıllı telefonlar için hazırlanmış ve Garanti Bankası mobil şube destekli iGaranti uygulaması ile hesaplarınızı cep telefonunuzdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca, kampanya dönemlerinde Garanti Bankası tarafından oluşturulan size özel teklifler anında size bildirilir ve hatırlatma sağlanır. Bu sayede kampanya takip etme derdinden de kurtulmuş olursunuz.

iGaranti kullanan Garanti bankası müşterileri aynı zamanda internet bankacılığı hizmetlerinden de aynı anda faydalanırlar.

iGaranti Başvuru

igaranti2

iGaranti uygulamasını kullanabilmek için iGaranti resmi internet sayfasında bulunan üye olma formunu doldurmanız gerekiyor.Bu alanda sizden kullanmış olduğunuz telefonun yazılımı sorulacak ve sonrasında gerekli olan bilgiler sizden istenecek. Bu bilgiler Tc kimlik numaranız, doğum tarihiniz, cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz. Formu doldurduktan sonra cep telefonunuza iletilen SMS ile gelen uygulama linkini tıklayarak iGaranti uygulamasını cep telefonunuza indirmiş olacaksınız. Garanti bankası müşterisi iseniz ve mevcut internet bankacılığını kullanıyorsanız bu adımda aynı bilgiler ile uygulmaya giriş yapabilirsiniz. Garanti bankası müşterisi olup internet bankacılığı hizmetinden yararlanmıyorsanız 444 0 777 telefonu ile destek bölümünden yardım alabilirsiniz sonrasında hesap erişim bilgileriniz size 1 hafta sonra iletiliyor.

 

iGaranti Uygulamasıigaranti4

iGaranti sadece cep telefonu üzerinden ulaşabileceğiniz ve internet şubesi olmayan bir platform. Mobil şube olarak destek vermekte. Android veya ios destekli bir cep telefonunuz varsa iGaranti uygulamasına erişmeniz mümkün. Oldukça sade arayüzü ile anlaşılır ve kolay bir uygulama.

iGaranti Uygulama Menüsü

iGranti uygulama ana menüsünde şu başlıklar mevcut:

 • Para durumu : Bu başlık altında ödemeler,birikimler ve hesap bakiyeniz yer alıyor. Ayrıca uygulama içerisinde para durumunuza göre de tavsiyeler yer alıyor. Bu bölümde ayrıca para biriktirmeye yönelik hesap açmanız da mümkün. Şimdi biriktir tuşuna bastığınızda hemen bir “birikim kutusu” beliriyor ve sizden bu birikim kutusuna aktarabileceğiniz tutarı girmeniz isteniyor. Aktardığınız her para birikim kutunuzda geleceğiniz için tasarruf yapmanızı sağlıyor.
 • Akıllı fırsatlar : Akıllı fırsatlar bölümü iGaranti uygulamasının en güzel bölümlerinden bir tanesi. Bu bölümde belirlediğiniz ve Garanti Bankasının sizin alışverişlerinizi takip ederek belirlediği favori markaların indirimleri yer alıyor. iGaranti kredi kartı ile ekstra taksit kampanyaları ve kartınızla indirim kazanabileceğiniz yerler mevcut. Örneğin her ay olan kampanyalardan bir tanesi, akaryakıtta 10 TL indirim kampanyasına katıldığınızda, iGaranti kredi kartınızla yapacağınız ve garanti bankası pos makinesinden geçirdiğiniz ilk 100 TL akaryakıt harcamanıza anında kredi kartı ekstrenizdn düşülmek üzere 10 TL indirim tanımlanıyor. Bunun gibi bir çok indirim fırsatından bu uygulama ile yararlanmanız mümkün.
 • Akıllı teklifler : Bu başlık altında ise hesaplarınız ve kartlarınız ile ilgili size özel cazip teklifler yer alıyor.
 • iGaranti sosyal ağım : Burada ise, bağlantılı olduğunuz sosyal ağlarda bulunan arkadaşlarınızı ekleyebileceğiniz bir platform oluşturulmuş. Bu sayede hızlı bir şekilde arkadaşlarınız arasında para transferi yapabiliyorsunuz.
 • Hesaplarım : Burada internet bankacılığı destek alınarak hazırlanmış hesaplarınızın tümünü görebiliyorsunuz. Garanti Bankasında bulunan vadeli-vadesiz tüm mevduat ürünlerinizi ve birikim kutunuzda ki bakiyeyi buradan takip etmeniz mümkün.
 • Para transferleri : Bu menü altında ise havale ve eft gibi size gelen transferleri ve sizin göndermiş olduğunuz transfer miktarlarını görebilirsiniz. Ayrıca kolay bir şekilde para tranferi yanı sıra cebe para gönder seçeneği ile rehberinizde bulunan kişilerden veya herhangi bir telefon numarasına hesabınızdan cep telefonuna para gönderebiliyorsunuz. Yada paranız bittiği durumlarda herhangi bir tanıdığınızın cep telefonu numarasını girerek para isteme talebinde bulunabiliyorsunuz. Para istemek için, girdiğiniz cep telefonu sahibinin de Garanti Bankası müşterisi olması ve bu uygulamayı kullanması gerekiyor.
 • iCüzdan : Bu bölümde ise bankada bulunan tüm hesap kartlarınıza ve kredi kartlarınıza erişmeniz ve işlem yapmanız mümkün.
 • QR ile ödeme : Buradan herhangi bir Garanti Bankası ATM’sinden kameranızı kullnarak kartsız para çekme işlemi yapabilirsiniz.
 • Ödemelerim : Bu menü ise bekleyen ve başarısız ödemelerinizi görebileceğiniz ayrıca fatura ödeme, gsm tl yükleme, kredi kartı borç ödeme ve şans oyunları ödemelerini gerçekleştirebileceğiniz kapsamlı işlemleri sunuyor.
 • Paramatik : Size en yakın paramatikleri gösteren bölüm.
 • Harcamalarım : Yaptığınız harcamaların aylık olarak hangi sektörlere yapıldığını ve detaylarını gösteren bilgilendirici bi bölüm. Ayrıca bu bölümde sektör bazlı limit koyabilirsiniz. Harcama limitinize ulaştığınızda iGaranti sizi uyaracaktır.
 • Birikimlerim : Burada birikim kutunuzda oluşan para miktarını takip edebilir ayrıca iVadeli hesap açarak daha cazip faiz oranları ile paranızı değerlendirebilirsiniz.

Uygulama ayrıca “sesle yönet” seçeneğini tanımladığınız da sesinizi algılayarak hareket eder.

iGaranti Ne Sunar ?

Kişiye özel fırsatlar sunan iGaranti, müşterisini anında bilgilendirici kampanyaların yanı sıra onları birikim yapmaya da teşvik eder.

igarantiindir

iGaranti EFT İşlem Ücretleri

 

Masraf Asgari Tutar Azami Tutar Açıklama
Hesaptan Hesaba EFT 2.50 TL 2.50 TL iGaranti üzerinden 3 Ocak 2017 tarihine kadar yapılan EFT işlemlerinden ücret alınmayacaktır.
Hesaptan İsme EFT 2.50 TL 2.50 TL iGaranti üzerinden 3 Ocak 2017 tarihine kadar yapılan EFT işlemlerinden ücret alınmayacaktır.
Geç EFT İşlem Ücreti 5.00 TL 5.00 TL 16:00’dan sonra yapılan EFT işlemleri için alınan işlem ücretidir. BSMV Dahil.

 Güncelleme:

Önemli Not: iGaranti uygulaması Garanti Bankası tarafından kaldırılmış olup, GarantiOne adı ile yenilenmiştir. GarantiOne Mobil Bankacılık

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*