Kredi İle Telefon Almak!

Bilindiği üzere Telefonlarda Kredi Kartı dönemi bitti taksitle telefon alamıyorsunuz! Telefon satışlarını çok etkileyen bu uygulama ile telefon almak isteyenleri zorluyor. Bir yandan güzel düşünülse de bir yandan telefon alma zorunluluğu müşterinin belini kırıyor. Teknoloji Şirketleri taksit olayını aşmak için kredi ile telefon satışı yapıyorlar!

 

Beğendiğiniz telefonu alıyor ve kasiyer kredi başvurunuzu yapıyor, Kredi kartından farklı olarak kredi de faiz ödemesi yapıyorsunuz fakat kredi kartında bir çok teknoloji şirketleri faizsiz 12 ay taksitle telefon satışı yapıyordu. bu kampanyalar ile satışların çoğalması ve müşterilerinin ceplerinin boşalmasına neden olmuştur. Telefon almak istiyorsunuz ve kredi ile ödemeyi seçiyorsunuz, Kasiyer sizin adınıza bankadan kredi başvurusu yapıyorsunuz krediniz onaylanırsa bankaya gitmeden kredi ile telefonunuzu alıyorsunuz.

Ancak Telefon Kredisi Onaylanmadı! Neden diye soracaksınız buna birçok neden sayılabilir, Kredi geçmişinizin iyi olmaması, Ödemelerinizi zamanında ödememeniz, ufakta olsa faturalarınızı geciktirmeniz bile kredinizin onaylanmamasına neden olabilir,   Kredi çekimi yapılırken normal kredi gibi sizin kredi notunuza bakılır.  Kredi notunuz sizin finansal parasal karnenizdir, Bu karne de yaptığınız ödemeler, gecikmeler icralıklar ve aklınıza gelecek bütün finansal olaylara göre bir notu çıkarılır ve bu nota göre kredi raporu çıkarılır.

Telefon Kredisi

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) Sizin bütün bankalarda ki işlemlerinizi olumlu olumsuz hareketlerinizi kaydeden, kredi ödemelerinizi kayıt altına aralara sizi not veren bir kuruluştur. Kredi notu nedir diye merak ediyorsanız sitemizde ki ilgili kategoriden yazıları okuyabilir, kredi notunuzu nasıl yükselteceğinizi sitemizde öğrenebilirsiniz.

Telefon Kredisi faizi bankalara göre değişmekte, bundna dolayı telefon almadan Telefon kredisi faiz oranlarını araştırmanızı tavsiye ederiz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Finansbank Konuşturan Kredi İle Telefon veya Tablet Alın - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*