Kobilere Uygun Faizle Garanti Kobi Kredisi Hazır Detaylı Bilgi

Garanti Bankası, Uygun Faizle Garanti Kobi Kredisi tarım ve zirai işleri ile uğraşan müşterileri için destek Kobileri açmıştır. Kobi ayrıcalığı ile ticaret ve tarım işlerini yapan kişiler için destek başvuruları açılmıştır.Kişilerin gelirlerine, çalışma durumlarına ve işlettiği alana göre Kobi paket destekleri verilmekte. Müşterilerin ticari amaçlı çalışmaları ve ticari gelirlerine ek destek vermeye yönelik kredi düzeneği hazırlanmıştır. Kredi başvurularını ticari amaçlı çalışan ve bu sektörlere destek verenler faydalanabilir.

Garanti Kobi Kredisi İçin Başvurular Nereden Yapılır?

Garanti Bankası şubelerine giderek kobi desteği almak için gerekli başvuru forumları doldurulur. Koşulları sağlayan durum ve istenilen belgeler kişiler tarafından getirildiğinde kobi kredisi için başvurular banka çalışanı tarafından işleme dahil edilir. Bireysel bankacılık ve internet bankacılığına ait olan Garanti Bankası kredi kartı, banka kartı vb. var ise internet sitesi üzerinden de kobi kredisi için başvuru yapılabilir. İnternet üzerinden yapılan başvurular için belge niteliği taşıması için başvuru evrakının yazıcıdan çıkarılması gerekir. Olası durumlara karşı belge başvuru belgesi istenilebilir.

Garanti Bankası resmi internet sayfasından KOBİ, KOBİ başvuruları, İletişim Bilgileri sırasını takip ederek kredi başvurusu için ilk adımları atmış olursunuz. Bankada size ait olan bir hesap var ise TC kimlik numarası ile başvuruyu kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Krediye başvuru için sadece kişiler değiş aynı zamanda iş yerleri içinde bu kredi desteğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin; Kobi kredisi başvuru şekli iki türlü ayrılmıştır. Üye işyeri ve Yazarkasa POS şeklindedir. Kullanım ihtiyacına göre bu başvuru seçeneklerinden biri tercih edilebilir. KOBİ Danışma Hattı’ndan merak ettiklerinizi ve sektör alanınıza göre destek alabileceğiniz krediler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garanti Kobi Kredisi

Kobi Kredisi Avantajları Ve Detaylı Bilgileri:

Krediler, kişilerin içinde bulundukları sektör ve duruma göre alınır. Kredi başvurusu yapmak ve içeriğinden faydalanmak için uygun olan fon seçilmesi gerekir. KOBİ kredisinde taşıt kredisi, ticari taksit kredileri, rotatik krediler ve hazır hesabı destekleyecek kredi paketleri yer alır. İş yerlerine özel destek kredileri ile taksitli ödeme seçeneği sunulur. KOBİ desteğinden belli oranda faydalanıldığında geri ödemeler yapılan faiz oranından düşüşler sağlanır. KOBİ kredisi ticari iş yerleri ve arazi makineleri satın alma işlemlerinde tercih edildiği görülür.

Alacağınız ev, taşıt, ticari arazi, iş yeri gibi yerler için kredi desteği verilir. Kullanım amacına göre uygun Kobi kredisi belirlenir. Garanti Bankası’nda daha önce hesabı olanlar için kredili olan ürünlerden uygun fiyatlarda yararlanma ve satın alma işlemi sağlanır. KOBİ kredisi ardından ticari alışverişlerde, alım ve satımlarda çek kullanımını güvenli şekilde yapma imkanı tanınmıştır. KOBİ kredisinin iş yerleri ve kurumlarda kullanımı için gerekli olan danışma hizmetlerinden faydalanma hakkı verilmiştir. Findeks paketlerinden uygun fiyatlarda yararlanmak, yapılan kredi ücretlendirmelerinde faiz oranında düşüşleri sağlamak gibi daha bir çok avantajlar KOBİ kredisi alan müşterilerine verilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*