İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Nedir ?

İş Bankası müşterilerine özel yüz yüze bankacılık, bankacılık alanında ki ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu doğrultuda ayrıcalıklı ürün yelpazesi oluşturarak hayatı daha kolay ve keyifli hale getirmeyi amaçlayan uygulamadır.

Yüz Yüze Bankacılık Hizmetinden Nasıl Yararlanılır ?

İş Bankası yüz yüze bankacılık hizmetinden faydalanabilmeniz için banka hesabınızda 100 Bin TL veya karşılığı döviz tutarında nakdiniz olmalı yada bu tutarda veya fazlası değerinde İş Bankasından konut kredisi/taşıt kredisi kullanmış olmanız gereklidir.

İş Bankasında bulunan varlıklarınızın nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda yardımcı olmak üzere Müşteri İlişkileri Yöneticisi, yüz yüze bankacılık kapsamında müşterilere sunulan bir hizmettir. Bu hizmet size bankada sıra beklemeden işlem yapma hakkını da doğurmaktadır ve sadece hesabınızın bulunduğu şubede değil Türkiye’de ki her İş Bankası şubesinde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

İş Bankası yüz yüze bankacılık uygulaması kapsamında bulunan müşteriler, banka ürün ve hizmetlerinden daha uygun faiz oranları ile faydalanabilmektedirler. Ayrıca çeşitli kampanyalar ile daha avantajlı koşullar da bu kapsamda müşterilere sunulur.

İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Müşterilerine Özel Ek Hizmetler

 • Araç kiralama %30 indirim : Türkiye’nin her yerinde geçerli olan anlaşmalı araç kiralama firmalarından %30’a varan indirimler ile faydalanma imkanı.
 • Moto Vale %20 inidirm : Yorgun ve bitkinsiniz, araç kullanamayacak durumdasınız. Bu gibi durumlarda moto vale ile, istediğiniz yere aracınız ile bırakılır ve aracınız park edilerek anahtarınız teslim edilir. Moto vale hizmetinden de %20 inidirim ile yararlanırsınız.
 • Çiçek gönderme : Yurt dışı ve yurt içi dilediğiniz yere çiçek gönderme talepleriniz karşılanır.
 • Kuru temizleme %20 indirim : İş Bankası yüz yüze bankacılık kapsamında müşteriler, ek hizmet kapsamında evden alıp eve bırakma kuru temizleme hizmetinden %20 inidirim ile faydalanabilirler.
 • Ev taşıma : Evden eve nakliye ve küçük çaplı montaj işlerinizi anında çözme imkanınına sahipsiniz.

Tüm bu ek hizmetlerden faydalabilmek için yüz yüze bankacılık müşterilerinin “EK” yazıp 4402’ye mesaj atmaları ve gelen mesajda yazan numarayı arayarak hizmet almak istedikleri fırsata dair kod numaralarını almaları gerekmektedir.

emeklilik-plani


Yüz Yüze Bankacılık Emeklilik

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından sunulan yüz yüze bankacılık müşterilerine özel emeklilik planı için emeklilik-plani-dosyasi inceleyebilirsiniz.

Yüz Yüze Bankacılık Kampanyaları

yuz-yuze-kampanyalar

Yüz Yüze Bankacılık Ayrıcalıkları

 • Gelir belgesizön onaylı hazır kredi kullanma imkanı.
 • Kredi kartı başvurularında öncelik hakkı.
 • Kredi kartı limit ve para çekme limitlerinde yüksek miktarlar.
 • Piyasa uzmanları tarafından hazırlanan günlük ve aylık piyasa analizi raporları müşterilere özel e-posta yolu ile bildirme.
 • Çeşitli alanlarda seminerlere katılma imkanı.
 • İş Bankası kültür yayınlarında indirim.
 • Hesap işletim ücretlerinden muafiyet.

İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Müşterisi Nasıl Olunur ?

“YYB” yazıp 4402’ye mesaj gönderebilir veya 0850 724 0 724 hattından yardım alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*