İş Bankası Maximum Kart

İş Bankası Maximum Kart-Türkiye’nin önde gelen özel girişim bankalarından olan İş Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu banka ürünlerinden olan Maximum kart kullanıcılarına sağlamış olduğu olanaklar nedeni ile oldukça fazla kullanılan kredi kartlarından biridir. Kullanıcıların Türkiye genelinde 200.000’i aşan maximum üye iş yerlerinde taksitli alışveriş imkânı sağlayan kredi kartı kişilere ihtiyaçlarını ertelemek yerine taksitli alışveriş imkânı ile kolay ödeme imkânı ile ihtiyaçlarını giderme imkânı sunan kart ayrıca bu alış verişlerde kişilere maxi puan kazanma kampanyasını da sunmaktadır. Kişiler alışverişlerinde kazandıkları maxi puanları yine üye iş yerlerinden yapacakları alış verişlerde kullanabilmektedirler. Bu kart yurtiçinde ve yurtdışında visa ve master card amblemlerini taşıyan tüm noktalarda geçerlidir. Üstelik maxi puan avantajlarından yurtdışı alışverişlerinizde de yaralanabilirsiniz. Yurtdışında yaptığınız harcamalar hesap özetine TL cinsinden yansıdığı için harcamalarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Maximum kart ile alış verişleriniz dışında birçok işlemi de yapabilirsiniz. Banka bu kart çeşitlerinden bazılarında ayrıca kart aidatı ücretlerini de kullanıcılarından talep etmez. Bu kartın avantajları kısaca şu şekildedir:

  • Yıllık kart aidatı talep edilmez.
  • Maximum üye iş yerlerinden yapacağınız alış verişlerinizde maxi puan ve taksitli alış veriş imkânından yararlanabilirsiniz.
  • Bankamatik kartı özelliği sayesinde kartınıza bağlı vadesi mevduat hesaplarınıza ulaşabilir ve bireysel bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
  • Tek ödemeli işlemlerinizi dilerseniz taksitlendirebilir ya da ödemelerde erteleme yapabilirsiniz.
  • Acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilir. 9 aya varan taksitler ile geri ödeyebilirsiniz.
  • Kartınıza bağlı ek kart başvurusu yapabilir ve ek kartınızı yine aidatsız olarak kullanabilirsiniz.

Kartınızla ilgili işlemlerinizi bankanın sunmuş olduğu hizmet alanlarından herhangi biri üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.  Bankaların sunmuş olduğu hizmet alanları; internet bankacılığı, telefon bankacılığı, banka şubeleri müşteri hizmetleri ve bankanın genel müşteri temsilciliğidir. Bankanın sunmuş olduğu bu kredi kartı avantajlarından faydalanmak isteyen müşteriler için kredi kartı başvurusu işlemleri içinde farklı olanaklar sunulmuştur. Kişiler şubelerden, internet bankacılığı üzerinden, telefon bankacılığı üzerinden ve cep telefonları ile T.C. kimlik numaraları ile kısa mesaj seçenekleriyle başvuru yapabilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*