Deniz Bank Kredi Borcu Yapılandırma

Deniz Bank Kredi Borcu Yapılandırma-Bankalardan kullanmış olduğunuz kredi veya kredilerin vade tutarları artık size çok geldiğinde, taksitleri ödeyemez duruma geldiğinizde, bütün bu borçları tek bir bankada birleştirebilirsiniz. Bu hizmeti veren birçok banka olduğu gibi Deniz Bank’ta size böyle bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca daha önce bankadan kullandığınız kredi varsa ve bu kredinin taksitlerini düzenlemek istiyorsanız, banka ile görüşüp kendi içinde kredinizi şartlar uygun olursa tekrar yapılandırabilirsiniz. Deniz Bank kredi borcu yapılandırma hizmetinde kredi transfer seçeneğini sadece emekliler için sunmaktadır.

Emekliyseniz ve emekli maaşı alıyorsanız, diğer tüm banka borçlarınızı Deniz Bank’ta birleştirebilirsiniz. Bunu yapabilmek için ön şart olarak emekli maaşınızı da Deniz Bank’a taşımanız gerekiyor. Taksitlerinizi küçülterek, vade süresini arttırarak daha rahat ödeme yapabilirsiniz. Bunu kabul ettiğinizde kefilsiz olarak 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Borç transfer işleminde başvuru için; bireysel kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, gelir belgesi, son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi gereklidir. Başvuru sırasında bu şartları sağlıyorsanız, bireysel başvurumu formunu doldurup istenilen evrakları başvuru içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir.

Deniz Bank’tan kullanmış olduğunuz kredilerin yapılandırılması için banka ile görüşüp şartların uygun olup olmadığını kontrol ettirmeniz ve başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Banka içindeki kredi yapılandırma işlemi yeni bir kredinin kullanılması ve eski kredinin kapatılması olduğundan, bankanın bunu onaylaması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*