İnternetten Kredi Başvurusu ile Anında Kredi

İnternetten Kredi Başvurusu ile Anında Kredi Veren Bankalar

Bankaların bireylere sunmuş olduğu krediler, teknolojinin de gelişim göstermesiyle daha kolay verilmektedir. İnternet üzerinden yapılan kredi başvuruları, kısa süre içerisinde sonuçlanmaktadır. Artık banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan ufak bir işlem ile, kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hatta kredinizi bile kısa süreç içerisinde alabilir ve böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu teknolojiyi kullanan bir çok banka vardır. Bu bankaları tercih ederek, kolay kredi çekebilirsiniz. İnternetten kredi başvurusu yapmak için, hiç bir ek ücret veya masraf yoktur. Aşağıda yazılmış olan bankaları tercih ederek, 7 gün 24 saat internetten kredi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Anında Kredi

Kredi kullandırma konusunda sürekli yeni bir projeyi hayata geçiren Finansbank, internetten kredi konusunda özverili bir çalışma içerisine girmiştir. . http://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/online-kredi.aspx adresine giriş yaparak, online olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank’ın sunmuş olduğu bu kolay kredide, verilen oran %1.26 olarak belirlenmiştir. Üstelik kefil ve imzaya gerek kalmadan, 48 aya kadar vadelendirilmektedir.

Türkiye İş Bankası Kolay Kredi

Düşük faiz oranları ile kendini kanıtlayan İş Bankası, üstün teknolojiyi kendine yansıtmış ve internet üzerinden kredi vermeye başlamıştır. http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/aninda-kredi/Sayfalar/aninda-kredi.aspxadresine girerek başvuru yapabilir ve onaylanması durumunda 10.000 TL ile 25.000 TL arasında kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kredide uygulanan faiz oranları ise, %1.30’dan başlamaktadır.

Vakıfbank İnternetten Kredi

Devlet bankası olarak hizmete devam eden Vakıfbank, internetten kredi veren bir diğer bankadır. https://www.vakifbank.com.tradresine giriş yaparak, 24 saat boyunca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hiç bir dosya masrafı ödemeden kredilerinizi alabilir ve 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Bu kredide uygulanan faiz oranları da, %1.29’dan başlamaktadır.

Akbank Anında Kredi

Kredi kullandırma konusunda basit çözümler sunan Akbank, ‘Şubeye Gitmeden Kredi’ adı altında kampanyayı aktif etmiş ve online hizmetleri aracılığı ile kredi vermeye başlamıştır. http://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Subeye-Gitmeden-Kredi.aspxadresine giriş yaparak onlnie başvuru yapabilirsiniz. Onaylanması durumunda ise, 20.000 TL’ye kadar krediyi sorunsuz kullanabilirsiniz. Bu krediyi de, %1.29 oranında kullanabileceğiniz gibi, kefil, imza ve ipotek gibi durum şartı yoktur. Banka şubesine gitmeden verilen bu kredi, istediğiniz paraya kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.

internetten kredi

Denizbank İnternetten Anında Kredi

Son zamanlarda büyükbir çıkış yakalayan Denizbank, birey odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Kolay kredilerini halka tanıtan banka, aynı zamanda internetten kredi kolaylığı sunmaktadır. Bu konuda özverili çalışmalarını sürdürmekte ve WEBTE KREDİ adı altında bir kampanyayı aktif etmiştir. Bu kampanyaya göre hiç bir şekilde ek masraf veya dosya ücreti gibi yükümlülükler yoktur. Üstelik faiz oranı da %1.28 olarak sınırlandırılmıştır. Mobil uygulama üzerinden veya bilgisayarlardan https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx?Ref=google-adwords&Refid=search-kredi-aninda&gclid=Cj0KCQjwiLDMBRDFARIsACNmiX8XkZDH5szWQ3TgUn23n17yng3u5IqfcLe36k4A3dBzNJHGrd6u7zQaAva9EALw_wcB adresine giriş yaparak başvurularınızı sorunsuz yapabilirsiniz. Kredi alabilmek için alt sınr olmadığı gibi, üst sınır 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak sunulan bu krediyi %1.65’den başlayan faiz oranları ile kullanabilirsiniz. Krediler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz krediler kategirimizi ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*