ING Bank İnternet Bankacılığı Anında Şifre Nasıl Alınır?

ING Bank İnternet Bankacılığı Anında Şifre Nasıl Alınır? – İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte bankalar artık AR-GE çalışmaları ile internet bankacılığı sistemleri bütün bankacılık işlemlerini internet yoluyla yapmaktadır. ING Bank internet bankacılığı ile anında şifreyi kolaylıkla alabilir ve bütün bankacılık işlemlerinizi internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Bazı bankalar internet bankcılığı şifresi vermek için bütün kişisel bilgileri istemekle beraber bilgilerin eksik olması durumunda sizi şubeye davet ederek şifreyi vermeyi teklif etmektedir. Ancak ING bank İnternet bankacılığı şifresi almak bir kaç dakikanızı alacaktır.

ING Bank İnternet bankacılığı anında şifre iel bir kaç saniye içerisinde şifrenizi oluşturabilir ve internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey ING bank sitesine giriş yapmanız, Karşınıza çıkan ekran anında şifre ekranıdır. Yani şifreyi alacağınız ekran, bu ekranda ING bank kredi kartının ilk 6 hanesini ve son 4 hanesini girmeniz daha sonrasında alt tarafta ki telefon numarası alanına bankada kayıtlı olan telefon numaranızı girmeniz istenecektir. Bu alana başka bir telefon numarası girerseniz banka hata verecek bundan dolayı şifrenizi alamayacaksınız. Telefon numaranızı girdikten sonra ileri tuşuna tıklayarak sms doğrulamasını ve sizden istenen bilgileri eksiksiz girmeniz istenecektir.

Bilgileri girdikten sonra 3. adımda yani son adımda kullanıcı bilgilerinizi yani şifrenizi giriyorsunuz. Şifrenizi belirledikten sonra ING Bank internet bankacılığını sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*