HALK BANKASI EFT SAATLERİ 2017

    HALK BANKASI EFT SAATLERİ 2017- Türkiye’nin köklü ve güvenilir finansal aracılarından birisi olan Halk Bankası, daima zamanının hem koşullarına ayak uyduran hem de önde gelen bankalar arasında olmuştur. Günümüzde hızın paraya dönüştüğünün bilincinde olan ve müşteri memnuniyetine odaklanan finansal sistem aracılarıyla en fazla yapılan finansal işlemlerden birisi EFT’dir. Söz konusu işlem, bir banka hesabından başka bir banka hesabına yapılan para transferine verilen addır.

Para transferi yapmak amacıyla finansal aracılara başvuran bireylerin söz konusu aktarımı gerçekleştirebilmesi ancak EFT’yle mümkündür. Yapılmak istenen aktarım işlemi ise HALK BANKASI EFT SAATLERİ içerisinde gerçekleştirilmelidir. Halk Bankası’nın hizmet verdiği zaman dilimi ise hafta içi her gün sabah 08.00 ile akşam 16.30 saatlerini kapsamaktadır. Resmi tatiller, bankalar arası çalışma saatlerindeki farklılıklar, hafta sonu tatillerinden ötürü aktarımında sorun yaşanan para, takip eden mesai günü içerisinde karşı banka hesabına aktarılacaktır. Transferi esnasında sistemde sorun yaşanmadığı müddetçe, hafta başında veya haftanın son gününde yaşanan yoğunluklar dışında, paranın istenen hesaba ulaşması 10 dakika gibi bir süreden ibarettir.

Halk Bankası EFT Saatler

Tüm bunların dışında HALK BANKASI şube içerisinde yapılan işlemden EFT ücreti talep ederken, müşterilerine teknoloji kullanımını teşvik eder nitelikte internet ve telefon bankacılığında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bu sayede hem hızlı bir şekilde kişiler işlemlerini gerçekleştirir, hem de banka içerisindeki yoğunluk nispeten azaltılmış olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*