Garanti MTV/Trafik Cezası Kredi Kartı ile Ödeme

Garanti MTV/Trafik Cezası Kredi Kartı ile Ödeme – Garanti bankasının MTV ve Trafik cezalarını kendi sistemi üzerinden kredi kartına 3 taksit olacak şekilde ödeme imkanı sağlamaktadır. 3 taksitle beraber elektronik cihazlarda indirim sağlamaktadır.

Garanti bankası resmi internet sitesi ve garanti internet şubesi üzerinden yapılan işlemlerde aracınızın ister trafik para cezası sorgulama yaparak borcunuzu ödeyebileceğiniz gibi, MTV yani motorlu taşıtlar vergisi ödemesini de yapabilirsiniz. İnternet sitesinde ödeme işlemine başlamak için tıklayınız.  Öncelikle yapacağınız işlemi seçin, daha sonrasında alt tarafından sizden istenilen bilgilerini giriniz. Bilgileri girdikten sonra trafik cezası sorgulama yapabilirsiniz. Borcunuzu sisteme düşmüşse bu sorgulama alanına düşecektir. Ödemek için borcunuzu seçip ödeme bilgilerini yani kredi kartı bilgilerinizi giriniz.

Kredi kartı bilgilerinizi girerek ve 3D güvenlik kontrolünden geçerek ödemeyi onaylamanız halinde, trafik cezası veya MTV borçlarınızı 3 eşit taksitle ödeyebilirsiniz. Aynı şekilde bankanın güncel olarak düzenlediği kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Örneğin şuan samsung elektronik cihazlarda %25 indirim imkanı sağlamaktadır.

Aynı işlemleri Garanti bankası internet şubesinden, garanti cep şubedende kolaylıkla yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*