Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Garanti Bankası Kredi Kartı borcu yapılandırma işlemi ile ilgili işlemlerinizi Türkiye’nin en büyük bankalarından birin olan Garanti bankası müşterilerine bu konuda oldukça kolaylık sağlamaktadır.  Kredi Kartı borcu neden yapılandır ve bankalar neden böyle bir hizmet vermektedir. Öncelikle bu sorulara cevap vererek devam edelim. Garanti bankasında kredi kartı aldınız ve ihtiyaçlarınız için kullandınız. ancak belli bir süre sonra borcunuzu ödemekte sıkıntı çekmeye başladınız, her ay bir yerlerden borç alarak kredi kartı borcunuzu ödeyip sonradan tekrardan çekiyorsunuz. diğer bir ismi ile kredi kartını takla attırıyorsunuz. Bu işlemin sağlıklı bir işlem olmadığını ayrıca sizi sürekli bir borç yükü altında bıraktığını belirtmemizde fayda var.

Kredi kartı borcunuzdan kurtulmanız için yapmanız gereken en iyi en kolay yol kredi kartı borcu yapılandırma işlemini yapmanızdır. Bankalar özellikle Garanti bankası bu konuda müşterilerine önemli ölçüde yardımcı olarak müşterilerinin takibe düşmemesi için kredi kartı borç yapılandırma hizmeti vermektedir.  Sadece toplu kredi kartı borcunuzu değil aynı zamanda yaptığınız yüklü bir harcama sonrasında o borcu ödemeyeceğinizi biliyorsunuz bu ödemen Garanti bankasını müşteri hizmetlerini 444 0 333  Alo Garanti telefon bankacılığı arayarak başvurada bulunabilir veya harcamanız sonrası size gelen sms ile başvuru yapabilirsiniz. İşlem taksitlendirme hizmetinde 100 tl üstü harcamaları 3,5,6,8 ay şeklinde taksitlendirebilirisiniz  bu işlemi bazen bankalar size ücretsiz olarak sunsa da genellik ücretli bir işlemdir, belli bir faiz oranı ile taksitlendirme yapabilirsiniz, ücretsiz taksitlendirme için başvuru bulunmuyor, bankanın size sunduğu avantajlardan olduğu için harcamanız sonrası sms ile bilgilendirilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Garanti bankası harcamalarınıza olduğu gibi toplam kredi kartı borcu yapılandırma hizmeti ile müşterilenin borçlarını ödemede kolaylık sağlamaktadır. Kredi kartı borcu yapılandırma için Garanti Bankası en yakın şubesine başvurmanız veya Alo Garanti 444 0 333 hattını arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Garanti bankası kredi kartı borç yapılandırmayı 9 aya kadar yapabilirsiniz.

Garanti Ekstre Atlat Hizmeti

Garanti bankasından aldığınız kredi kartı borcunuzu 1 ay ertleyebilirsiniz, Banka tarafından Ekstre atlat hizmeti ile kredi kartı ektrenizi 1 ay erteleyebilirsiniz. Ekstre atlamak için öncelikle hesap kesim tarihini bekleyin, hesap kesiminden sonra kartın son ödeme tarihinden en az bir gün öncesine kadar Kredi Kartı’nın asgari ödemesini yaptıktan sonra “ATLAT” yazıp, bir boşluk bırakıp ekstresini atlatmak istediğiniz kartın son 6 hanesini yazıp 3340’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Ekstre atlat hizmetine Alo garanti veya size en yakın garanti şubesinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*