Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu – Garanti bankası ihtiyaç kredisi ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılamanız için gerekli finansman kaynağını sunmaktadır, Yeni ev aldınız evinizi döşemek mi istiyorsunuz? araba alacaksınız ancak eksiniğiniz mi var? bireysel yatırım yapacaksınız ancak paranız yeterli değil mi? Garanti İhtiyaç kredisi ile bütün ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranları ile kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti bankası ihtiyaç kredisi bir çok yoldan yapabilirsiniz. En basit ve en kolay başvuru yolu Garanti internet şubesinden yapabilir, eğer garanti bankası müşterisi değilseniz yine internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden başvuru yapmak için tıklayınız. Bu forumdan öncelikle T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazıp, devam tuşuna tıklıyorsunuz. ikinci adımda telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu girdikten sonra kimlik ve iletişim bilgileri istenecek. Bu bilgileri girdikten sonra 3. adımda çalışma gelir bilgileriniz istenecek. 4 adımda da çekeceğiniz kredinin vade miktarı, kredi miktarı bilgilerini girdikten sonra başvuru işlemlerinizi tamamlayıp başvurunuzu yapıyorsunuz.

Başvuru yapılacak kanallar?

  • Şube
  • Garanti internet
  • Garanti cep
  • garanti resmi sitesi
  • Garanti telefon bankacılığı (444 0 335 alo garanti)
  • Bankamatik

Gerekli evraklar nelerdir?

ön başvuruda herhangi bir evrak istenmemektedir. Eğer krediniz onaylanırsa bankanın isteyeceği evraklar değişebilir, kredi notunuz yüksekse herhangi bir evrak istenmeyecektir. ancak kredi notu düşükse banka sizden maaş bordosu, sgk hizmet dökümü gibi evrakları isteyebilir.

Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Garanti bankası bireysel ihtiyaç kredisi oranlarını üst limit olarak 50.000 TL olarak belirlemiş, vade en fazla 36 ay olacak şekilde… Tabi bu sizin bu tutarı çekme hakkı tanımıyor, 50.000 TL kredi çekmek için kredi notunuzun yüksek olması ile birlikte gelirinizin %70’i taksitleri ödeme imkanı olması gerekmektedir. farklı tutarlarda farklı vadelerde kredi faiz oranları değişmektedir. Kredi faiz oranı ne kadar? Faizlerin dönemsel olarak değiştiğini belirtmek isteriz. Ancak sizin kredi notunuz düşükse ve banka size kredi vermeyi kabul ediyorsa kredi faiz oranlarını yükseltecektir. Tam tersi kredi notunuz yüksekse de banka faiz oranlarını düşürebilir.

İhtiyaç Kredisi Başvuru sonucunu nasıl öğrenebilirim?

Garanti bankasına ihtiyaç kredisi başvurusu yaptınız. Eğer başvuruyu şubeye yaptıysanız müşteri tesilcisi anında size sonucu bildirecektir. ancak internetten yaptıysanız sizi sms ile haberdar edeceğiz diye bir bilgi notu çıkar, sms gelmediyse 444 0 335 alo garanti hattını arayarak başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. veya şubeye giderek başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*