Garanti Bankası Çalışma Saatleri 2017

Garanti Bankası çalışma saatleri 2017-Garanti Bankası özel teşebbüslerle kurulmuş ve Türkiye’nin kurumsallaşan bankalarından biridir. Bankacılık hizmetinin yanında Emeklilik, Yatırım, ve Sigorta hizmetleri veren Garanti Bankası, Türkiye’nin her yerinde şubesi ve ATM’si vardır. Müşterilerine bir çok ayrıcalık tanıyarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan, Sosyal alanda bir çok faaliyete ön ayak olan ve sponsor ol Garanti bankası çalışma saatleri 2014 yılında güncellendi.

Garanti Bankası çalışma saatleri 2017 09:00-12:30 ile 13:30-17:00 arasında hizmet vermektedir. Şube çalışma saatleri düzenleyen garanti bankası, sadece şubelerde ki çalışma saatleri bu şekilde olup Şubesiz Bankacılık iGaranti ile en yaygın hizmetler alınabilir, şubeye gitmeden bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz, Ayrıca ATM hizmeti ile Türkiye’nin her yerinde bulunan Bankamatikler aracılığı ile de işlemlerinizi hızlıca yapabileceğinizin yanında Telefon Bankacılığı üzerine gelişmiş bir alt yapı ile hizmet vermektedir. Herhangi bir sorun zamanında Garanti Bankası Alo Garanti müşteri hizmetlerini  444 0 333  ve 0 850 222 0 333 bu numaralardan arayarak ulaşabilirsiniz,  Garanti Bankası birçok şubesinde de öğle arası açıktır. Özel bir kuruluş olan ve Türkiye’nin sayılı bankalarından olan Garanti Bankası müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek için Öğlen Arası bir çok şubesi açık tutarak müşterilerine hizmet vermektedir. 

“Başka bir Arzunuz” sloganı ile hizmet veren 8 bine yakın personelle hizmetleri daime eden Garanti Bankası internet şubesinden bütün hizmetlerini yapabilirsiniz, Garanti Bankası sadece internet şubesi ile kalmamış Şubesiz Bankacılıkta da kendini göstermektedir. Garanti girişimi iGaranti ile bütün işlemlerinizi şubeye gitmeden halledebilir, eft havale işlemlerinizi yapabilirisiniz. Kurumsallaşma alanında çok iyi bir yol katetmiş banka, Sosyal ağlardan, Twitter ve Facebook gibi popüler sosyal ağlarda hizmet vermekte müşterilerinin en ufak bir sorunu olduğundan sosyal medya üzerinden ulaşıyor, Müşteri temsilcileri arayıp sorunu halletmek için ellerinden galeln bütün imkanları kullanmaktadır.

Garanti Bankası Çalışma saatleri 2017 normal olarak 09:00-12:30 ve 13:30-17:00 verdiği gibi özellikle o ilde ki veya ilçede ki ana şubeler öğlen arası da açık kalarak hizmet vermektedir, Yani Garanti bankası 09:00 ‘dan 17:00’ye kadar hizmet alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Garanti Bankası Saat Kaçta Açılıyor: Garanti Bankası 09:30’da Açılıyor.

Garanti Bankası Saat Kaçta Kapanıyor: 17:00’de kapanıyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*