Finansbank Konuşturan Kredi İle Telefon veya Tablet Alın

Finansbank Konuşturan Kredi İle Telefon veya Tablet Alın -Türkiye’nin finans bankası olan ve finansal çözümler kapsamında müşterilerinin ihtiyaçları kapsamında yeni hizmetler sunan Finansbank, telefon veya tablet almak isteyen müşterilerine Finansbank konuşturan kredi ile bu hayallerine ulaşmalarını sağlıyor. Türkcell mağazalarından alacağınız telefon veya tablet alımlarınızı konuşturan kredi ile taksitli bir şekilde alabilirsiniz.

Bilindiği gibi artık telefonları kredi kartı ile taksitli olarak alamıyoruz. Tüketicilerin en çok masrafları telefonlarına harcamasının ve bu harcamaları kredi kartı ile taksitli bir şekilde yapmaları sonucu, Devlet uzun bir süredir kredi kartı ile taksit olayını bitirmiş. Ve tüketiciler telefon alımlarında artık kredi kartı kullanamıyor. kullanılıyor ancak bireysel kredi kartı sahipleri değil ticari kredi kartı sahipleri telefon ve tablet alımlarını taksitli olarak satın alabilir.

Finansbank Konuşturan Kredi İle Telefon veya Tablet Alın

Büyük mağazalar bu sorunu aşmak için kredi ile telefon almak sistemini geliştirmiş ve bir kaç dakika içerisinde aldığınız telefonu kredi ile alma imkanı sunmaktadır. Bu işlem sadece büyük mağazalar tarafından yapıldığını belirtmemiz lazım, Telefonu aldınız ancak verecek o kadar nakdiniz yoksa Mağaza gişesine gidiyorsunuz ve telefonu taksitle almak istediğinizi ancak bunu nasıl yapacağınız hakkında herhangi bir bir fikrinizin olmadığını belirtin, Gişe görevlisi hemen sizden kimlik belgenizi  rica eder ve bilgisayar üzerinden kredi için sizin adınıza başvuru yapar, Sizin adınıza derken banka ile anlaşmaları varsa banka üzerinden sorgulama yapılmaktadır. Eğer kredi notunuz yüksekse krediniz onaylanır ve bankaya gitmeden kredi kullanarak taksitli telefon alımı yapmış olursunuz. Yazımızda anlattığımız gibi bu işlemleri sadece büyük mağazalar gerçekleştirmekte ve bankalarla anlaşmaları gereği ödeme işlemlerini yapabilirsiniz. Genellikle faiz oranı yüksektir.

Finansbank ve Turkcell arasında yapılan sözleşme gereği Faizsiz konuşturan kredi alarak Türkcell mağazalarından telefon veya tablet alımlarınızı yapabilirsiniz.  Finansbank Faizsiz konuşturan kredi ile ihtiyacınız olan telefonu hiç bir faiz  veya masraf ödemeden alabilir ve ödemelerinizi türkcell faturalarınıza yansıtılmaktadır. Yani kredi ile telefon veya tablet aldıktan sonra kredi taksit ödemelerinizi bankaya değilde faturanıza yansıtılarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Finansbank Konuşturan Kredi başvurusu

Finasbank tarafından sıfır faizle ve masrafsız olarak verilen konuşturan krediye başvurunuz internetten, şubeden veya türkcell mağazalarından yapabilirsiniz. Öncelikle internet üzerinden başvuru yapmak için, Finansbank sitesine gidin =>>tıklayın  bu bağlantıdan aşağıda yer alan hemen başvur butonuna tıklayarak başvurunuzun ilk adımınızı yapabilirsiniz.

finansbank konuşturan kredi

Finansbank Sıfır faizli konuşturan kredi ile hayaliniz deki telefonu hiç bir masraf ve sahip olmadan sahip olabilirsiniz. “Hemen başvur” butonuna tıkladığınızda karşınıza yeni bir sayfa açılacaktır. Yeni açılan pencerede, T.C kimlik numaranızı Doğum tarihinizi, telefon numaranızı ve müşteri tipini girdikten sonra aşağıda ki doğrulama kodunu giriniz ve “ileri” tıklayın bu sekmede almak istediğiniz cihazı seçin, Bir sonraki sekmede meslek ve adres bilgilerinizi giriniz. “ileri” deyip kredinizin sonucunu alınız. İnternet üzerinden başvuru yapıldığı gibi Finansbank şubelerinden veya Turkcell mağazalarından başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvuru sonucu telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

Finansbank Konuşturan Kredi taksit ödemeleri

Turkcell ve Finansbank arasından yapılan anlaşma sonrasında Konuşturan krediye sıfır faiz ve masrafsız olarak alabilirsiniz. Öncelikle krediyi alabilmek için Turkcell müşterisi olmanız gerektiğini belirtmemize gerek yoktur çünkü kredi taksit ödemeleriniz faturanız üzerinden yapıyorsunuz. Bankaya uğrayıp taksit ödemesi yapmıyorsunuz, Böyle bir şey niye yapılıyor diye soruyorsanız bunun cevabı oldukça basittir. Eğer ödemenizi finansbank üzerinden yaparsanız turkcell fatura hattınızı değiştirebilirsiniz ancak böyle bir hareketiniz Turkcelli pekte memnun etmez, müşterilerini hem bağlamak hemde taksitle kolay bir şekilde telefon almalarını sağlayarak hem daha çok müşteri toplamak hemde müşterileri vade süresince tutmaktır. Konuşturan kredi taksit sayısı 12-24 veya 36 ay vade ile alabilirsiniz.

Konuşturan Kredim Onaylanmadı Ne Yapmalıyım

Ancak böyle bir kampanyanın olması kredinizin hemen onaylanması anlamına gelmediğini belirtelim, Bir çok Turkcell müşterisinin kredi onayı çıkmamaktadır. Bu durum turkcell ile ilgili olmayıp Finansbank tarafında yapılan bir işlemdir. Bilindiği gibi kredi ve kredi kartı ödemelerinden bankalar müşterilerin kredi notuna bakarak başvuruyu daha hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirler. Finansbank konuşturan kredi başvuru yaptığınız zaman anında kredi notunuza bakar ve kredi notunuz düşükse krediniz onaylanmaz. Kredinin onaylanamaması demek telefon alımının yapamayacağınız anlamına gelmektedir. Ancak üzülmeyi bir kaç basit teknikle kredi notunuzu yükselterek krediyi alabilirsiniz. Kredi notu yükseltmesi için sitemizin kredi notu yükseltme tekniklerine göz atarak hızlı bir şekilde 30 ile 90 gün içerisinde kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

Finansbank Konuşturan Kredi onaylandı ne yapmam gerekiyor?

Eğer krediniz onaylndırsa 7 gün içerisin kimlik fotokopiniz ile en yakın Turkcell bayisine mağazasına giderek almak istediğiniz telefonu alabilirsiniz bir kaç evrak imzaladıktan sonra…

Konuşturan kredi ile kaç tane telefon alabilirim?

Bize gelen sorulardan biride Konuşturan kredi ile kaç tane telefon alabilirim? Konuşturan kredi Turkcell müşterilerine verdiği bir kampanya değil aslında, Finansbank ile yaptıkları anlaşma gereği faizsiz kredi imkanı sağlanmaktadır. Kredinin onaylanması finansbank yetkisinde olduğundan dolayı herkesin başvurusu onaylanmamaktadır. Yani kredi notu düşükse Finansbank krediyi vermez kişi de telefonu alamaz. Ancak kredi notu yüksekse dilediği kadar cihazı bu kredi ürünü ile alabilirsiniz. Finansbank kredi verdikçe Türkcell istediğiniz kadar telefonu verecektir.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Telefon Kredisi Veren Bankalar - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*